Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

to że Barcelona wygra to było pewne i tak też postawiłem ale z Realem to było tak --- patyrze na wynik i się cieszę ... ale po jakimś czasie zaglądam do LIgi Typerów i patrze a obstawiłem na odwrót :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co Lech pokaże? :kox::cool1: Ogląda ktoś? :evil:

naturalnie :naughty:

Ale brama na 1:1... :kox: :kox: :kox: :kox: :slina: :slina:

INJAC :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Przechooj... :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 18:12_________________________________________________2:1 Lech... :gwizdanie: :kox:

Edit:

Już 3:1... :good:

4:1... :good:

qr** debile się napierdalają! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

**********

Górnik Zabrze 0:1 na Legii... :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 18:26_________________________________________________Górnik przegrywa już 2:1... Kilka minut i po Górniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz ładny do momentu kontuzji Clebera.

Sprawa kiboli już mnie nawet nie śmieszy. Nowy stadion, nowe perspektywy itd a Mielcarski mówi, że kibole się leją, ochrona uciekła.... :shocked: Co to za ochrnona? Pewnie dziadki, laski i studenci chcący dorobić...

Byłem w życiu na wielu meczach, jeśli dochodzi do awantur, to jest to po kilkadziesiąt osób z każdej, ze stron. Nie rozumiem, jak można sobie z tym nie radzić na nowym stadionie, jak go budowali ?

Pozostaje dać Policji ostrą amunicję i będzie spokój.

Mam nadzieję, że pozostanie nam w pamięci: ładny mecz, piękna bramka i widowisko sportowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Stan mówisz! Jak to ochrona uciekła... Jak to usłyszałem to zwariowałem! :shocked::wallbash:

I kontuzja Clebera... Miejmy nadzieję, że to tylko tak źle wyglądało. To chyba wtedy zaczęła się ta chooligańska walka - jak wyjeżdżali z Cleberem ze stadionu... Jakieś gwizdy i się zaczęło...:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcei jakiś link do skrótu meczu :cool1:

chyba jeszcze nie ma, minęło 15 minut od końca meczu :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:33_________________________________________________

Dobrze Stan mówisz! Jak to ochrona uciekła... Jak to usłyszałem to zwariowałem! :shocked::wallbash:

I kontuzja Clebera... Miejmy nadzieję, że to tylko tak źle wyglądało. To chyba wtedy zaczęła się ta chooligańska walka - jak wyjeżdżali z Cleberem ze stadionu... Jakieś gwizdy i się zaczęło... :mysli:

oby nic mu sie nie stało, z kręgami jest przejebane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner89 z kibicow juve na tym forum to tylko Ty i ja :confused4: reszta Barca lub real :gwizdanie: jakbys wrzucil filmiki tych druzyn mialbys pelno komentarzy

dla mnie piekne czasy zreszta juve zawsze sobie radzilo z realem jak i z hiszpanskimi druzynami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner89 z kibicow juve na tym forum to tylko Ty i ja

Ja też Juve szanuje i jest u mnie nr II tuż za Barcą

dla mnie piekne czasy zreszta juve zawsze sobie radzilo z realem jak i z hiszpanskimi druzynami

no właśnie.... radziło :decayed:

Ale Del Pierun jest kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awantury to poczekajmy na relację madasa bo C+ już od jakiegoś czasu odciął się od tego typu wydarzeń trybunowych i tak naprawdę nie wiadomo do końca co się tam działo...

Kontuzja Clebera bardzo nie ciekawie wyglądała :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awantury to poczekajmy na relację madasa bo C+ już od jakiegoś czasu odciął się od tego typu wydarzeń trybunowych i tak naprawdę nie wiadomo do końca co się tam działo...

Kontuzja Clebera bardzo nie ciekawie wyglądała :confused4:

No właśnie, nawet sekundy nie pokzali i może i dobrze... Madas powie co się działo. Miałem wrażenie, że zaczęło się to wtedy jak Cleber (oby był zdrów) złapał kontuzję... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarq Real wczora pokazał krzepe pod koniec oglądałeś?

W week to u mnie kiepsko z czasem na oglądanie...

Nagram Sobie Sport+ i obejrzę skróty...

Co do awantury to poczekajmy na relację madasa bo C+ już od jakiegoś czasu odciął się od tego typu wydarzeń trybunowych i tak naprawdę nie wiadomo do końca co się tam działo...

Kontuzja Clebera bardzo nie ciekawie wyglądała :confused4:

No właśnie, nawet sekundy nie pokzali i może i dobrze... Madas powie co się działo. Miałem wrażenie, że zaczęło się to wtedy jak Cleber (oby był zdrów) złapał kontuzję... :mysli:

Odniosłem wrażenie że pierwsze gwizdy były skierowne w stronę organizatorów, że przez reklamy karetka nie mogła wjechać...Jak wyjeżdźali było podobnie...

Sama awantura wydaje mi się że nie miała żadnego związku z Cleberem, a może to ta przerwa w grze i chwilowa nuda...

Tam zapewne iskrzyło już od początku spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...