Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Barca puta!

Real puta!

Solo Atleti!

A po ludzku :kox:

rex jest fanem Atletico :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca puta!

Real puta!

Solo Atleti!

A po ludzku :kox:

rex jest fanem Atletico :decayed:

Dzięki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca puta!

Real puta!

Solo Atleti!

A po ludzku :kox:

rex jest fanem Atletico :decayed:

Dzięki :decayed:

jak byś miał problem z jakimś Hiszpańskim tekstem śmiało podsyłaj :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co Cię ratuje to to że jesteś fanem Milanu :evil:

a mnie coś ratuje ? :mysli:

:decayed:

..to,że jesteś z Katowic :decayed:

Jechałem kiedyś w okolicach Wałbrzycha i zatrzymała mnie Policja,a mieszkałem wtedy w powiecie Kościerzyna i miałem pierwsze litery w rejestracji GKS...Gościu patrzy na ramki....i co kibic GKS-u mówi..dziwnie mlaszcząc...nie Kaszubi Kościerzyna odpowiadam grzecznie...

ale wywalił gały jak spojrzał w prawko i zauważył nazwę województwa :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co Cię ratuje to to że jesteś fanem Milanu :evil:

a mnie coś ratuje ? :mysli:

:decayed:

..to,że jesteś z Katowic :decayed:

Jechałem kiedyś w okolicach Wałbrzycha i zatrzymała mnie Policja,a mieszkałem wtedy w powiecie Kościerzyna i miałem pierwsze litery w rejestracji GKS...Gościu patrzy na ramki....i co kibic GKS-u mówi..dziwnie mlaszcząc...nie Kaszubi Kościerzyna odpowiadam grzecznie...

ale wywalił gały jak spojrzał w prawko i zauważył nazwę województwa :polew: :polew:

:polew:

Ja jestem kibicem Ruchu Chorzów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

a więc plan dnia jest taki....skopać dupsko Juventusowi :sex: ..... i schlać się świętując awans z grupy LE :drunk:

wszystko byłoby fajnie gdybym nie musiał iśc do pracy na 14-22 :wallbash: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc plan dnia jest taki....skopać dupsko Juventusowi :sex: ..... i schlać się świętując awans z grupy LE :drunk:

wszystko byłoby fajnie gdybym nie musiał iśc do pracy na 14-22 :wallbash: ;(

Dobrze mówisz choć będzie to trudne - Juve w gazie... :cool1: Ja pracuję do 20ej więc meczyk w knajpie... :evil: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wynik :decayed:

Jestem fanem Milanu i wali mnie liga Hiszpańska,najważniejsi w niej są super bufony,przereklamowany Ronaldo i spółka,chory klimat.

Daleko do atmosfery z Angielskich stadionów,gdzie potęgą jest drużyna...

GILI nie pitol :naughty:

:decayed: :decayed:

wiem co mówię :przebiegly:

Ronaldo,to się nadaje jako striptizerka na gejowskich wieczorach kawalerskich...taka z niego gwiazda,że powinnien grać z różowym kwiatkiem z uszkiem :polew: :polew:

niestety, ma kasy jak lodu i teraz juz mu wisi gra, teraz liczy sie gwiazdorowanie, od czasu do czasu zagra teraz dobry mecz strzeli pare goli z druzyną słabszą teoretycznie i to wszystko.... to nie to samo co w Manchesterze United :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

a więc plan dnia jest taki....skopać dupsko Juventusowi :sex: ..... i schlać się świętując awans z grupy LE :drunk:

wszystko byłoby fajnie gdybym nie musiał iśc do pracy na 14-22 :wallbash: ;(

Dobrze mówisz choć będzie to trudne - Juve w gazie... :cool1: Ja pracuję do 20ej więc meczyk w knajpie... :evil: :gwizdanie:

Juve w gazie....w Serie A,tak samo można napisać o Lechu że jest w gazie.....w LE :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 11:17_________________________________________________UEFA nalega na przełożenie meczu Lech -Juventus :blink: ...powód.....zbyt niska temperatura :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to włoscy makaroniarze zamarzną :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 13:16_________________________________________________przecież nie przyjezdzają z Afryki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja....tak samo sie podniecali w tamtym roku.....i co??..... trafili na Inter Mediolan.....i wpi*rdol :kox:

ochlon :decayed: , znajdz taka druzyne w ostatnim 5-6 leciu ktora by byla wtakim gazie... Nie trudno byc na szczycie jeden sezon ... Zobacz ile to kosztowalo Inter !!, pilkarze skarza sie ze Mou wycisnol znich wszystko w tamtym sezonie a wtym non topes kontuzje , jakies anemie (Snajder ?? ). Wiec wiesz... Barcelona rozgrywa mase meczy na wysokim poziomie , dodatkowo gra tam 8 mistrzow swiata i Europy :decayed: , wiec nie ma co porownywac Interu ktory mial sezon zycia , po ktorym graja padake z Barcelona. Co innego jakbys mowil o MU , ktory tez teraz nie gra przebojowo ale napewno to oni i Chelsea sa w czolowce ...poziom nizej od Barcy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy MU niegra przebojowo ..... 7-1 to chyba przebój

no a potem porazka 4-0 ; 7 remisow w lidze ... (tak wiem PL jest mocniejsza od La Liga) , wymeczone 0-1 z Glasgow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 4-0 potem :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 15:55_________________________________________________nikt nie powiedział ze Pl jest mocniejsza bo nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 4-0 potem :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 15:55_________________________________________________nikt nie powiedział ze Pl jest mocniejsza bo nie jest

może i nie jest :wink4: ale lepiej się ogląda, jest więcej walki i piłkarze zawsze "gryzą trawę" :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno jest duzo silniejsza fizycznie,gra sie twardziej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...