Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na jednym z tylnych dystansów nie ma pierścienia centrującego. Czy i jak bardzo niebezpieczna jest jazda z takim dystansem? Dystanse mam od czasu zakupu auta (2 lata) i do tej pory tak jedzi... . qfyf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pierścienia koło trzyma się tylko na srubach ją osobiście nie jeździł bym na takim czym. Nie jest powiedzine ze urwie ci się koło ale istnieje niebezpieczeństwo zciecia śrub. No chyba ze dystans ma 5mm wtedy łapie się na ori centrowanie z piasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie łapie. Jak będą warunki to ściągne koło i zmierze szerokość dystansu. A tak przy okazji co to za pomysł dystansu bez pierścienia? Na drugiej stronie jest ok.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przechodziłem... U mnie 17mm nie puściło. Ale że felga była z większym otworem centrującym to udało się to obejść i mam aktualnie et 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tam się kotlet przydał ;D Przynajmniej będę wiedział jak siądzie moje 17x8 ET47, bo takiego ujęcia znaleźć nie mogłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do audi a4 b5 sedan felgi 225/45/17 et54 i chcem kupic dystanse na przód 17mm na tył 20mm tyle ze mam problem pożyczyłem od znajomego dystanse i na przód wchodzi wszystko ok ale z tyłu dystans wchodzi dopiero po zdjeciu dekielka od łożyska,dzwoniłem do kilku sprzedających dystansy i prawie wszyscy mówią ze inaczej sie nie da założyć,jak wy rozwiązaliście ten problem czy może ktoś kupował z allegro jakies dystanse i pasują bez ściągania dekielka od łożyska.

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

znalazłem na allegro jeszcze cos takiego DYSTANSE 20MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (4045919457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dzwoniłem i sprzedający mówi ze jego dystansy pasują bez sciagania dekielka od łożyska i mówi ze na tył wejdą nawet 17mm bo niby jego dystansy sa głębiej toczone,może kupował ktoś od niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem od niego, w b6 wszystko pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki rozmiar brałeś na tył? bo normalnie minimalnie wchodzi 20mm na tył ale on twierdzi ze jego pasują nawet 17mm na tył tyle ze w b6 może być trochę inaczej jak dobrze kojarzę to w b6 mniej wystaje piasta niz w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ma ale jak przymierzałem inne dystanse to jeżeli nie zdejmę dekielka od łożyska z tyłu to nie ma szans żeby założyć dystans a bez tego zaraz bedzie po łożysku przynajmniej tak jest u mnie w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz dystans bez pierścienia centrującego to nie ma problemu. Natomiast jeżeli chcesz z pierścieniem to musisz kupić z odpowiednio głębokim otworem centrującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz za mało wyfrezowany otwór w swoich dystansach, daj go do tokarza to ci go pogłębi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam, mam pytanie do was czy felgi 17 Rh zw1 wejdą do audi a4 b5 99r, parametry to 2 felgi 8j et60, i 2 9j et47, jakie dystanse dobrać by nic nie tarło oraz nie wystawaly żeby milicja nie burzyla się. Tych tematów jest setki wiec wolałem zapytać bo szukalbym milion lat odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie podłączysz się pod istniejący już temat?

jesteś kimś "lepszym", że założyłes swój oddzielny temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dystansach do B5 to w tym temacie.....

co do twojego pytania

przód 20 mm, tył 10 może 15 mm. wszystko zależne jakie na to założysz opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...