Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wypozycz :decayed:

już nie będę taki dam mu moją z AJMa :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie z tymi BRD aż tak macie nieciekawe opinie..

dla mnie za późno wstaje w AJMie

Dziś jestem po strojeniu BRD w AJM.. i jestem zadowolony.. Autko legitymuje się mocą 162KM i 364NM osiągając już 300NM po 2000 obr. A do 2000 jest bardzo łaskawa dla sprzęgła.. myślę, że warto pomyśleć o wymianie na takie turbo i zawsze jest zapas na dalsze mody.. :D:P

dscf5330c.jpg

Opublikowano

Ja na hybrydzie osiagnałem ok 350nm przy 2tys obr i poszły w tej samej wartosci do 3,2tys :evil:

Opublikowano

ja mam 350nm przy 2tys na brd, cos slabo ci staje :decayed:

Opublikowano

na seryjnej AWX mam 355 na 2 tysiach i do 3 nie spada ponizej tej wartosci

Opublikowano

na seryjnej AWX mam 355 na 2 tysiach i do 3 nie spada ponizej tej wartosci

tyle ze awx szybciej wstaje niz brd
Opublikowano
na seryjnej AWX mam 355 na 2 tysiach i do 3 nie spada ponizej tej wartosci

tyle ze awx szybciej wstaje niz brd

no wiem. dlatego ci uciekam na 1 mert z rolki a za chwile widze tylko blachy

Opublikowano

Nie no ja nie mówię, że to jest hardcorowy program, autko jest do jazdy po mieście i miało mi oszczędzić sprzęgło i miało być łagodnie i bezdymnie gdyż autkiem porusza się moja kobieta więc musi być bezpiecznie :) Dlatego polecam BRD jako dobrą alternatywę pod AJM no i ma możliwości pod nowe pompki.. :)

Opublikowano

niezły wynik :wink4:

Opublikowano

niezły wynik :wink4:

ale nie taki jak Twój :decayed:

miałem dylemat czy AWX czy BRD i wybrałem AWXa zobaczymy jak to bedzie z nim :decayed:

Opublikowano

niezły wynik :wink4:

ale nie taki jak Twój :decayed:

miałem dylemat czy AWX czy BRD i wybrałem AWXa zobaczymy jak to bedzie z nim :decayed:

spoko na awx sie fajnie jezdzi wstaje ladnie
Opublikowano

niezły wynik :wink4:

ale nie taki jak Twój :decayed:

miałem dylemat czy AWX czy BRD i wybrałem AWXa zobaczymy jak to bedzie z nim :decayed:

spoko na awx sie fajnie jezdzi wstaje ladnie

nie rozumiem czemu ktoś kto ma 1.6 pisze wywody na temat tdi to jest temat do modów :cool1:

Opublikowano

nie rozumiem czemu ktoś kto ma 1.6 pisze wywody na temat tdi to jest temat do modów :cool1:

Aaa to Ty nie wiesz :decayed: Piotrek ma swapa na 1,6TD z golfa2 na pełnym koxie, tylko w profilu nie było oznaczenia silnika :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taka ów inteligentna instalacja :polew:

Opublikowano

0n ma 1,6 TDI w gazie :decayed:

Opublikowano
0n ma 1,6 TDI w gazie decayed

na 2 parownikach..

Jozek jak wybrałes AWX to bedziesz bardziej zadowolony do jazdy po miescie... szybsza reakcja na gaz ale góry juz takie jak w BRD nie bedzie :naughty:

Opublikowano

ale jest sens montować BRD do AJM jeśli np. nie przewiduje się innych modów? Po co?

Żeby coś więcej wyciągnąć to już inne pompki muszą byc i fimc przecież.

Opublikowano

ale jest sens montować BRD do AJM jeśli np. nie przewiduje się innych modów? Po co?

Żeby coś więcej wyciągnąć to już inne pompki muszą byc i fimc przecież.

według mnie nie ma sensu

Opublikowano

założe FMIC i zmienie pompki to potem pomyśle o BRD narazie polatam AWX na programie latem wyrezam FMIC a dalej bede myślał :cool1:

0n ma 1,6 TDI w gazie decayed

na 2 parownikach..

Jozek jak wybrałes AWX to bedziesz bardziej zadowolony do jazdy po miescie... szybsza reakcja na gaz ale góry juz takie jak w BRD nie bedzie :naughty:

co masz na myśli mówiąc góry?

Opublikowano

założe FMIC i zmienie pompki to potem pomyśle o BRD narazie polatam AWX na programie latem wyrezam FMIC a dalej bede myślał :cool1:

0n ma 1,6 TDI w gazie decayed

na 2 parownikach..

Jozek jak wybrałes AWX to bedziesz bardziej zadowolony do jazdy po miescie... szybsza reakcja na gaz ale góry juz takie jak w BRD nie bedzie :naughty:

co masz na myśli mówiąc góry?

BRD dłużej pompuje - większa wydajność..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.