Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem foto jakies... Efekty takie sobie... Chyba lepiej było wczesniej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa...... staluchy byly zdecydowanie lepsze :polew:

a tak na powaznie to ladnie to wyglada.....fele podobne do tych co Kunio mial.......

oblukam osobiscie....... :decayed: to wtedy zobaczymy jak to faktycznie wyglada...... :tongue4:

i prosze juz nie marudzic, ze na tamtych bylo lepiej......bo tamte wogole mi sie nie podobaly :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela mówisz ze nie podbały sie te poprzednie alu Lorinsera ? Hmm... Dla mnie tamte miały charakter którego tym zdecydowanie brakuje :( Grill w sumie tez srednio mi sie widzi :| Tzn mam na niego opcje i bedzie gicik ale na tą chwile mam mocno mieszane uczucia...

Tak to wyglądało wczesniej :

fca8b62202ce2f52.jpg

Wtedy autko sie na pewno wyrózniało...

No ale to jeszcze nie koniec zmian i mysle ze teraz kilka detali pojdzie w dobrym kierunku ;)

rob glebe trzymają sprezynki eibacha i amorki koni regulowane... Na moje oko 60,60 obnizenie.

Piotrek98igo mysle cały czas nad nimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dla mnie tamte miały charakter którego tym zdecydowanie brakuje sad

to po co je sprzedawales :bicz3:

Grill w sumie tez srednio mi sie widzi :|

ja bym dala na taki, jak na tej fotce, co teraz wkleiles.......bo ten czarny :gwizdanie:....ale jak Ci juz mowilam, to tylko moje zdanie.....

kurcze a glebe,to faktycznie masz fajna.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dla mnie tamte miały charakter którego tym zdecydowanie brakuje sad

to po co je sprzedawales :bicz3:

Przeciez wiesz czemu ;) Jedna była do prostowania , lakier juz odchodził... Trzeba było w nie włozyc $ ... A takto mam nowe i jeszcze zostało $ ;)

Grill taki chciałem :) Ale brakuje mu chromu dookoła... Wtedy bedzie to co chciałem osiagnąc.

Mysle tez nad chromem dookoła szyb ale oryginał kosztuje a dorobiony bedzie tandeta :/

A co do tych lamp to co niby proponujecie ? Poliftowe ma kazdy co mi sie nie usmiecha... Diodowe trącają wioską ze o lexusach nie wspomne :/

Podchodza mi clear'y jedynie te biało czerowne...

Ktos chce kupic te moje czarne z fotek in-pro tylnie ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb Koniecznie zmien zarowki w przednich kierunkowskazach na jakies DIADEMY czy cos w tym stylu. Taki pomarancz brzydko wyglada.. :chytry::afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 elegancka, zreszta pamietam ze coupeta tez była ekstra :th:

przod jest fajny, grill mi sie podoba bardzo i takiego bym go zostawił

tylko felgi sa takie sobie, tamte były lepsze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunio tylko to k16 to tez by wartało troche juz powered :polew: na tamtych prezentowało sie oryginalniej.ale były na moj gust za waskie (8" tylko - oponka sie nie rozlewała :P ) Te chyba wystawie do sprzedania i poszukam czegos innego wygladem :):) Moze oryginalne merce 18 " całe w polerce ?

ykk zrobi sie jak je wpasuje w miare dobrze :P Bo na razie to odstają bo nie chcą szmatławe wejsc jak nalezy :/

sokolnh to był SEDAN! Czemu wszyscy ją mylą z coupe ? :D Zobacz : http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/80,90/7508

krissss8 dzieki :) Fajnie ze sie podoba chociaz ja mam teraz meiszane uczucia i cos bede na pewno jeszcze kombinował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko cacuszko!! :hi: :hi: :hi:

rzeczywiscie pierwsza felga miala stajla - a moze polerowana od porsche i zaciski od porsche?? :cool:

mi sie tak marzy :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem nad felami w stylu porsche... Zobaczymy :) Na razie sa te a ze sezon sie konczy to raczej dobrze ich nie sprzedam wiec chyba zostaną poki co ...

Grill chce zeby był taki i bedzie w cipke :

b601c7e5b3f7e8b9med.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz czarne kierunki i nowe felgi wyglądają suuper w całości.

jest tak jak mi się podoba, taka cichociemna, ale z powerem :thumbup:

moja delikatna sugestia: wymień jeszcze żarówki w kierunkach na chromowane albo osram diadem, zeby nie było widać pomarańczy w śroku kierunku, tzw efektu "sadzonego jajka"

i bedzie pięknie, bo "diabeł tkwi w szczegółach"

p.s.

grill bardziej mi się podobał bez ramki chrom... ale to tylko moje skromne zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder ten grill to tylko VT ;) Wiadomo ze nie kazdemu sie dogodzi :) Mi sie najbardziej podoba bez znaczka ale z chromem dookoła ;) Zarówki będą białe niedługo.

Fele na sprzedaz jesli ktos chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia mis ie bardzo podoba :oklaski:

ale pisałeś coś o mocy że może być coś dłubane, nie byłeś jeszcze na hamowni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem bo autko kuleje :/ Sonda . turbina do regeneracji wiec na razie skzoda kasy :/ Teraz odkłądam na regenerke turbo i musze do jakigos kumatego elektornika kicnac bo nie daje sam rady z grzałką sondy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...