Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te bixenony to mnie zabiły fiu fiu fiu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czekam na soczewki i cały czas nie ma :/ Poczta daje ciała :bicz3:

Opublikowano

No bardzo ladna :a4fan: :oklaski:

Opublikowano

ładniutka, cichociemna, i szybka

plany bardzo obiecujące.

kierunki przednie koniecznie do wymiany i ładny felunek to podstawa :thumbup:

bardzo mi sie podoba

:a4fan:

Opublikowano

Huhuh... powiem tylko jedno.. myślę ze mogłaby nawet zastąpić to a4 w logo Naszego forum i różnicy by widać nie było... Gratulacje autka

Opublikowano
  • Autor

Bixenon sie robi ... Ale mam juz go serdecznie dosyc :rant: Powoli idzie ;(

Moze wieczorem będą efekty :)

I dodam fotki wnetrza :P

Opublikowano

:oklaski: dla mnie bomba

Opublikowano
  • Autor

Dexter to twoje audi w avatarze ? Jak tak to co to za folia na szybach ? Bo na taką poluje :naughty:

Lampeczka lewa juz praktycznie skonczona :

a70bc81d065d76c0med.jpg

Oczywiscie juz z soczewką bixenonową :)

Opublikowano

akurat ta która jest u mnie nie wiem jak się nazywa bo zakładał ją poprzedni właściciel

natomiast ostatnio zamawiałem podobną wygladowo folie dla znajomego i wygląda super

Ultra Lux Evo 2 Folia Teca polecam

Opublikowano
Opublikowano

No fajnie sobie wygląda... Czy ona jest we właściwym kolorze? (czarnym o'coz!)

Lampeczki fajne, dobrze kombinujesz z kierunkami:-) :quattro:

Opublikowano
  • Autor

ykk na kierunki jakie pokazałes (inpro black) troche mnie nie stac :/ W polsce cos koło 300 zł za pare :| te drugie raczej kupie ... jest tez taka opcja ze rozetne moje wymaluje srodke na czarno i skleje :):) wtedy bedzie czarne inpro :P

Co do grilla to chce kupic bez znaczka grill i przełozyc chrom ten własnie dookoła i napis Q. Całe czarne te grile mi sie nie widzą ... Z ramką chrom duzo bardziej...

sonnen_x nie jest czarna :) Jej kolor to taki jakby to okreslic.... Hmmm ... Śliwkowy metalic ? Taki balansujący na pograniczu fioletu , granatu , czarnego...

Lampeczki zamieszcze wieczorem po przeróbce foty :):):) Bixenonik daje rade :P

Opublikowano

Nosb w takim razie maluj i bedzie pieknie.. :th: bo jakos tamte kierunki nigdy mi sie nie widzialy. Skoro lampki masz in.pro to kierunki tez musza byc w tym stylu.. :afro:

Opublikowano

Audiczka "miodzio",ciekawy jestem jaką felę zapodasz? :mysli:

No i oczywiście zapraszamy na spota "po sąsiedzku",bedziemy lookać na zywca ;)

Opublikowano

Audiczka "miodzio",ciekawy jestem jaką felę zapodasz? :mysli:

No i oczywiście zapraszamy na spota "po sąsiedzku",bedziemy lookać na zywca ;)

heh.... a ja mialam dzis okazje zobaczyc furke na zywo..... :)

i tak jak juz pisalam git :th:.......a bixenonki :thumbup:......tez chce takie :tongue4:

Opublikowano

Lookać na żywca :drunk:........też koniecznie muszę obadać poczynione zmiany na lifie i koniecznie wypytać o parę kwestii, bo na dniach też wrzucam xenon.PS. Spot ,spot jeszcze raz spot .PZDR

Opublikowano
  • Autor

Sam jestem ciekaw jaką zapodam :D Bo sie zdecydowac nie moge :/ Wiem ze bedzie to 18 " na pewno :) i nie mniej niz 8,5 cala szeroka ... A reszte zobacze jak cos mi wpadnie w oko ;)

angela nie było co oglądac bo brudna była i na staluchach i wogóle :P A tak btw to sory ze tak przynudzalem o tych autkach :przebiegly: Ale chociaz temat był na pierwszy raz co by japki nie byly pozamykane :decayed:

L.I.O.N. zmiany niewielkie :P W sumie to na gorsze :D Staluchy bez nawet kołpaka i ten bixenon :) Spocik sie jakis wykmini na dniach ... Tylko ciekawe czy znów będą tylko dwa autka :przebiegly:

Fotostory z robotki bixenonu : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15594.0.html :):):)

Opublikowano

kurna fajna niunia ten zderzak :evil: :evil:

Opublikowano

Wszystko by bylo Ladnie ale kiedy przyslesz mi moje kierunki ???? I wez juz kup te felgi bo co chwile mam sterte linków co bys kupil!

kup wszystkie :D

Opublikowano

no zderzaczek super,ogolnie ladnie sie prezentuje :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.