Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???


Silent bob

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem tapicerke alcantara z grzaniem i regulacją lędźwi w przednich siedzeniach. Lędźwie już mam rozpracowane i właśnie miałem zacząć kompletować graty pod grzanie (wiązka i panel klimy), ale z racji kosztów ok 450 zł zacząłem się zastanaiwać czy mi to do końca potrzebne i przede wszystkim czy będę tego używał. Pewnie wielu z Was ma grzane siedzenia u siebie. Proszę więc o opinie czy warto to instalować i ile razy w roku tego tak naprawdę używacie ? Samochód jest u mnie garażowany więc nie jest specjalnie zimny nawet zimą a siedzenia aktualnie to alcantara a wiec tez "cieplejsza' od pelnej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak...mam pelna skore, auto zima stoi na dworzu i nie placze jak do niego rano wsiadam...pomimo ze zima byla sroga bylo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja powiem tak skoro już masz maty w fotelach to połowa sukcesu i fajnie od czasu do czasu podgrzać pupe mimo że nie masz skóry

koszta są dużo mniejsze niż piszesz klimatronik można wyrwać już za 150-200 podłączysz sobie sam wszystko tu opisałem co gdzie i jak http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_montaz_podgrzewanych_foteli_w_b6-t86059.0.html

w razie czego mam kosteczki i piny do tego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer fajny :) Zawsze się może przydać :wink4: Jak jeździsz w dłuższe trasy to jak najbardziej OK. Będziesz miał kase to zakładaj :)

Osobiście już przez to podgrzewanie lędzwi dwa razy byłem chory (korzonki, nerki), w zimie na któtkie trasy nie ma sensu włanczać, człowiek rozgrzany wychodzi z auta i.....

Ale wiesz.... ktoś przez całe życie będzie używał i nic mu nie będzie a inny jak Ja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam podgrzewania tylko przez chwile,dopóki w samochodzie jest zimno,po paru kilometrach jak już wnętrze jest nagrzane to wyłączam ogrzewanie foteli.Myślę,że nie warto inwestować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w poprzednim aucie, używałem mocze z kilka razy, wiec według mnie zbędny gadzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci taki mod. ja uzywam bardzo czesto a moja kobieta nie wyobraza sobie auta bez grzania d*py :kox: w zime dziala szybciej niz ogrzewanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale właściwie nie używam, ale moja dziewczyna to nawet dziś jak wsiadła to od razu włączyła sobie, dzięki temu zawsze jest gorąca :naughty: - także świetna inwestycja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrzebne ? Użyjesz kilka razy w roku...

Sam rozstrzygnij.

Tylko przypomnę, że nie wolno przegrzewać pewnej części ciała, temperatura tam ma być niższa.

Wysoka - ryzyko bezpłodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jak masz benzynę to mało przydatny gadżet - silnik szybko szybki i grzeje ładnie.

Ale od kiedy mam diesla to już wiem czemu takie rzeczy jak podgrzewane siedzenia są.

Dojazd do pracy spokojnie w korkach i jak już dojeżdzam to zaczyna coś grzać ;).

W zimie można by trochę podgrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima czasem fajna sprawa.. a tak bedziesz mogł sobie wpisac grzane fotele podczas sprzedawania auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem i wsadziłem już stołki z grzaniem a wcześniej tego nie miałem i sam zastanawiam się nad tym modem? :mysli:Silent bob o jakich wiązkach myślałeś? kufatec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???

przydatny, miałem w poprzednim audi i naprawdę polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...