Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sirred, tez cie ostatnio mijałem, jechałes w kierunku Rydów Raciborską:wink:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SRB widziany w czwartek w Będzinie, Pozdro

Opublikowano
SRB widziany w czwartek w Będzinie, Pozdro

Czarny avont b8 :whistling:

Opublikowano

Sebol na de Gaulle'a w Zabrzu koło 17:00 :decayed:

Opublikowano
SRB widziany w czwartek w Będzinie, Pozdro

Czarny avont b8 :whistling:

czyli to po SRB furmanka:decayed:

a zmienił już blachy czy dalej śmiga na SRB**** ?

Opublikowano
SRB widziany w czwartek w Będzinie, Pozdro

Czarny avont b8 :whistling:

czyli to po SRB furmanka:decayed:

a zmienił już blachy czy dalej śmiga na SRB**** ?

Po będzinie i czeladzi jezdzi czarne b8 kombi SRB ramki klubowe a nie udziela się na forum :facepalm::facepalm: a ta łajza to mój brat :grin::grin::decayed:

Opublikowano

Seves nie zmienił bo nie musi :naughty:

Opublikowano
SRB widziany w czwartek w Będzinie, Pozdro

Czarny avont b8 :whistling:

czyli to po SRB furmanka:decayed:

a zmienił już blachy czy dalej śmiga na SRB**** ?

Po będzinie i czeladzi jezdzi czarne b8 kombi SRB ramki klubowe a nie udziela się na forum :facepalm::facepalm: a ta łajza to mój brat :grin::grin::decayed:

:bicz2::decayed:
Opublikowano

dziś 8:15 na Orzeszkowej w Tychach przy przychodni srebrne b5 avant przedlift blachy ST i wlepa klubowa na klapie :hi:

Opublikowano
Seves nie zmienił bo nie musi :naughty:

aaaaaaa a ja myślałem że powinieneś mieć SR bo na nowinach przebywasz ale rozumiem że w takim razie meldunek masz SRB :decayed: i wszystko jasne:doh:

Opublikowano
Seves nie zmienił bo nie musi :naughty:

aaaaaaa a ja myślałem że powinieneś mieć SR bo na nowinach przebywasz ale rozumiem że w takim razie meldunek masz SRB :decayed: i wszystko jasne:doh:

Bo to jest nadal moje autko :grin: seba go tylko użytkuje :polew:

Opublikowano

Młody jak chce na lody jechać z laską to do Andrzeja dzwoni po pozwoleństwo :polew:

Opublikowano
Młody jak chce na lody jechać z laską to do Andrzeja dzwoni po pozwoleństwo :polew:

:grin::grin:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Seves nie zmienił bo nie musi :naughty:

aaaaaaa a ja myślałem że powinieneś mieć SR bo na nowinach przebywasz ale rozumiem że w takim razie meldunek masz SRB :decayed: i wszystko jasne:doh:

Moja mieszka na chabrowej tam oknami rzucają z bloków, przez to auto nie mogę spokojnie u niej usiedzieć tylko w oknie czatuje :facepalm::grin:

Opublikowano

uważaj, bo tak sie parkuje na Nowinach

:grin::grin:222340_208482479182211_7917805_n.jpg

Opublikowano

Ok. 17 na ul.Kowalskiej w Zabrzu zaparkowane a4 kolegi horny devil . Pozdro

Opublikowano
Ok. 17 na ul.Kowalskiej w Zabrzu zaparkowane a4 kolegi horny devil . Pozdro

;) Pozdro

Opublikowano

Andrzej dziś widziany w Świerklanach, chyba na pocztę jechał :decayed:

Opublikowano
Andrzej dziś widziany w Świerklanach, chyba na pocztę jechał :decayed:

zapytać ,czy ktoś po paczkę by nie podjechał :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

przed chwila stanley na debie :decayed:

Opublikowano
przed chwila stanley na debie :decayed:

nie zauważyłem Cię :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.