Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dreptalem piechty:decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koło 17 na wylocie z suchej beskidzkiej w strone wadowic czarne b7 avant z ramkami klubowymi na numerach SY:decayed: pzdr dla kolegi:wink:

Opublikowano

dzis na debie bordo a4 b5 pomrugane dlugimi :decayed: i pare minut pozniej kierowniczka w szarym b6 prawie mi wymusila ale to ch..j:decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia dla Kolegi w czarnym avancie a4b7 (nie jestem pewien ale rejestr chyba DJA ****) - widziany na autostradce na wlocie do Wawy od Łodzi przy nieczynnych bramkach w sobotę ok 15 :hi:

naklejka na tylnej klapie ecuprojekt:naughty:

Opublikowano
Pozdrowienia dla Kolegi w czarnym avancie a4b7 (nie jestem pewien ale rejestr chyba DJA ****) - widziany na autostradce na wlocie do Wawy od Łodzi przy nieczynnych bramkach w sobotę ok 15 :hi:

naklejka na tylnej klapie ecuprojekt:naughty:

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana :facepalm:

Opublikowano

Szymek już nie wie gdzie mieszka :grin: buja się po całym kraju :grin::decayed:

Opublikowano

Seves, jechałeś dziś przez Ohio? (Ochojec)

Opublikowano

Artur i Pretor w Świerklanach jakąś godz. temu. Oczywiście Pretor był skupiony na aucie czy coś mu nie stuka nie puka :decayed:

Opublikowano
H4mm3R

Artur i Pretor w Świerklanach jakąś godz. temu. Oczywiście Pretor był skupiony na aucie czy coś mu nie stuka nie puka
:decayed:

Ostatnio jakoś ślepy jestem :kox:.

Opublikowano

no...i głuchy .............:grin:......trąbki obie spaliłem ,a Ty nawet głowy nie odwróciłeś

Opublikowano
Arturoo

no...i głuchy .............
:grin:
......trąbki obie spaliłem ,a Ty nawet głowy nie odwróciłeś

Ślepy i głuchy jestem, to przez ten wiek :grin:, ale telefon od Ciebie odebrałem choć na początku nie wiedziałem kto dzwoni :decayed:.

Opublikowano
Arturoo

no...i głuchy .............
:grin:
......trąbki obie spaliłem ,a Ty nawet głowy nie odwróciłeś

Ślepy i głuchy jestem, to przez ten wiek :grin:, ale telefon od Ciebie odebrałem choć na początku nie wiedziałem kto dzwoni :decayed:.

Dziwie sie twojej że cie jeszcze w domu trzyma :facepalm::decayed:

Opublikowano
H4mm3R

Artur i Pretor w Świerklanach jakąś godz. temu. Oczywiście Pretor był skupiony na aucie czy coś mu nie stuka nie puka
:decayed:

Ostatnio jakoś ślepy jestem :kox:.

o 5:10 jeszcze rozumiem :wink:

Opublikowano
Arturoo

no...i głuchy .............
:grin:
......trąbki obie spaliłem ,a Ty nawet głowy nie odwróciłeś

Ślepy i głuchy jestem, to przez ten wiek :grin:, ale telefon od Ciebie odebrałem choć na początku nie wiedziałem kto dzwoni :decayed:.

Dziwie sie twojej że cie jeszcze w domu trzyma :facepalm::decayed:

Piter mi to samo o Gosi mówił :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::wink:

Opublikowano

Wczoraj Daniela o 5.10 też nie widziałem :wink:

Sony Xperia

Opublikowano

Wczoraj o 23:00 Maniek wracający ze spota Żorskiego :decayed:

Opublikowano
Wczoraj o 23:00 Maniek wracający ze spota Żorskiego :decayed:

To sie chlopaki zasiedzieli ... ja pojechałem o 21 ....

Opublikowano
Wczoraj o 23:00 Maniek wracający ze spota Żorskiego :decayed:

troszke sie zasiedzieliśmy wczoraj :wink: Miałem Dimana za nawigatora ale jakoś Cię nie zauważyliśmy :wink:

Opublikowano
Wczoraj o 23:00 Maniek wracający ze spota Żorskiego :decayed:

troszke sie zasiedzieliśmy wczoraj :wink: Miałem Dimana za nawigatora ale jakoś Cię nie zauważyliśmy :wink:

Pewnie dimanowi te żywce zasmakowały ... :D

Opublikowano

Czarne b5 z przyczepką mijane w korku na zwężce w tychach, zbierałem się do ziewania więc nie zwróciłem uwagi na blachy :D pomachane, pozdro dla kierownika:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.