Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Całkiem możliwe :)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis po 15:00 na chorzowskiej czarny zmodzony avant b5 SY 73....

Nie czarny tylko wulkaniczna perła SY7317C ;) moja , leciałem chyba z SCP

Dzisiaj w Bytomiu-Szombierkach na ul.Zabrzańskiej na wysokości Lidla widziany czarny avant B5 z czerwonym logo CCCO na grillu, blachy SY..pozdrowienia dla kierownika :)

To moja , pozdro dla Ciebie

Edytowane przez tfk83

Opublikowano

dzis po 15:00 na chorzowskiej czarny zmodzony avant b5 SY 73....

Nie czarny tylko wulkaniczna perła SY7317C ;) moja , leciałem chyba z SCP

Dzisiaj w Bytomiu-Szombierkach na ul.Zabrzańskiej na wysokości Lidla widziany czarny avant B5 z czerwonym logo CCCO na grillu, blachy SY..pozdrowienia dla kierownika :)

To moja , pozdro dla Ciebie

Kopacz roku :grin:

Opublikowano

Tak jakoś z nudów zajżałem w końcu w ten temat ;)

Opublikowano

Przed chwilą w Rybniku niedaleko PKP srebrne B5 blachy OK na ramkach z przodu i tyłu, mrugałem długimi ale kierowca chyba nie zczaił bazy. Pozdro.

Edytowane przez Matek

Opublikowano

w niedzielę pod biedrą w jaworznie widziana czarna b6 na Jaworznickich blachach i kolejna widziana to b5 z bytomia w poniedziałek na parkingu pozdziemnym 3 stawów :decayed:

Opublikowano

dzisiaj o 17:30 czerwony sedan b5 na fajnych alusach niestety na lawecie :D sk 340...

Opublikowano

Ucho w Kato na A4

Opublikowano

:hi:

Fona w dużym zostawiłem :facepalm: na tym zderzaku z 'S4' :grin: faj nie ci dupka wygląda :wink:

Opublikowano

:hi:

Fona w dużym zostawiłem :facepalm: na tym zderzaku z 'S4' :grin: faj nie ci dupka wygląda :wink:

no nie - na pewno lepiej niż z czarnym dołem

powiem Ci że to dobra alternatywa dla kogoś kto ma ładny zderzak, a nie chce wydawać kasy ino psiknąć dół u lakiernika i na jasnym fajnie to wygląda :naughty:

aha jeszcze koło g 12 na Giszowcu widziane srebrne B5 avant przedlift blachy SK :hi:

Opublikowano

o 6,45 na DK86 na wysokości M1 Czeladź czarny avant b6 SBE :)

Opublikowano

Kamil dziś w Gostyni wylatywał z lasu

Opublikowano

pozdro dla szofera z granatowej b5 kombi dzisiaj okolo 11 w Skoczowie na ślimaku na S1 na blachach SL... :)

Opublikowano

w ASO Rybnik eSka Przemka :wink: szkoda tego Twojego padła

o 14:30 na kościuszki w rybniku Miron, chyba to byłeś Ty ale nie mrygałem bo dopiero jak mnie objechałeś to zajarzyłem

Opublikowano
w ASO Rybnik eSka Przemka :wink: szkoda tego Twojego padła

.....

Mowi,sie,trudno ....

W aso sie umieja sobie poradzic z tym co wyskoczylo w esce....

Najpierw mialem mega wkurw...aaaa a teraz po ostatnich wydarzeniach w rodzinie to na powaznie porozmawialem z zona i decyzja zapadla...zrobic co trzeba i njech kto inny sie cieszy...

Tyle w temacie....

Opublikowano

Zadzwoń do mnie jutro

Opublikowano

Wczoraj ok 21 w Tychach obok Hotelu Tychy widziany niebieski sedan b7 na SBL ładnie się prezentował :) Pozdr

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano

Corsa dzisiaj na żorskiej na blachach SR z ramkami z A4klub.. Ktos od nas? :decayed:

Opublikowano

Corsa dzisiaj na żorskiej na blachach SR z ramkami z A4klub.. Ktos od nas? :decayed:

Puckowa Ania ☺
Opublikowano

Wczoraj parę minut po 14 tej w Lędzinyach ul.Hołdunowska czarne B7 na klubowych ramkach blachy SBL :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.