Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?

Na jaki kolor pomalowac tt ?

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac tt ?

    • srebrny ( tak jak jest )
    • biala perla
    • intensywny czerwony
    • intesywny zolty
    • intesywny pomarancz ( z palety lamborhini chyba ? )

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowak maluj na biało :):decayed:

Opublikowano

biała perła :notworthy:

Opublikowano

Czerwień ale nie aż taka mocna jak na VT i czarne kółka do tego i jest lux :kox:

a5a814af26238877med.jpg

:gwizdanie:

Tu jest po prostu miazga :kox:

Nowak maluj na biało :):decayed:

biała perła :notworthy:

Moim zdaniem lepiej wymyślić coś oryginalnego, a nie maznać autko tak jak ma wiekszość typa co modzi w bieli ( jest to pikne) ale już za często się to widuje.

Opublikowano

Biała perła w czarnymi wstawkami... i jest gitara

Opublikowano

Jak bym miał malować auto to tak jak napisałem wcześniej CZARNY MAT, zakochałem się w tym kolorze.

Opublikowano

Jak bym miał malować auto to tak jak napisałem wcześniej CZARNY MAT, zakochałem się w tym kolorze.

jest zaajebisty :kox: ale tylko w okleinie :good:

Opublikowano

ja to proponuje ...sino koperkowy róż :polew: a tak na serio to tylko kolor lambo :good:

Opublikowano

Pomarańcz, będzie sie odrózniał na drodze:)

Opublikowano

I jeszcze jedno. Gdybyś chciał kod lakieru (pomarańcz ST) to daj znać. Kumpel ma takiego Fordzika.

chce ;)

Obiecany kod lakieru. Zapomniałem na śmierć i stąd ta zwłoka. :hi:

UC1259 - to podkład i druga warstwa 672. :good: To kodziki prosto od lakiernika bo kumpel miał malowany zderzak. :cool1:

Opublikowano

ten temat juz staje się nudny pomaluj to już nawet pomarańczowobiałoróżowo bądź jakoś tam i tyle :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ten temat juz staje się nudny pomaluj to już nawet pomarańczowobiałoróżowo bądź jakoś tam i tyle :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Cóż ten post wniósł do tematu? :mysli: Nudzi Cię ten temat, to nie czytaj.

Opublikowano

ten temat juz staje się nudny pomaluj to już nawet pomarańczowobiałoróżowo bądź jakoś tam i tyle :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nikt tutaj Cię na siłę nie zapraszał... :cool1::tongue4: Nie podoba Ci się, to po prostu omijaj szerokim łukiem. :good:
Opublikowano

masz dwie opcje..albo mocna czerwień podchodząca pod bordo..i grafit felgi..

lub pomarańcz i czarne fele :kox:

orangeS3-02.jpg

orangeS3-01.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dobra ta s3...

ale nie wiem czy dobrze Paweł nie myśli że kłopoty będą ze sprzedażą.... faktycznie na TT trzeba amatora a na pomarańczowe TT to już całkiem

Opublikowano

Nowak duzy chlopak jestes a cisniesz sie w TT :gwizdanie: wez sprzedaj i kup cos wiekszego. ostanio widzialem czarne a8 na bialych felach chyba 20' i chyba bede zbieral na takie :kox:

a jak bedziesz malowal wal pomarancz lub bialy

Opublikowano

only orange!

Opublikowano

dobra ta s3...

ale nie wiem czy dobrze Paweł nie myśli że kłopoty będą ze sprzedażą.... faktycznie na TT trzeba amatora a na pomarańczowe TT to już całkiem

Takie furki też się sprzedają... :gwizdanie:

only orange!

:good:

Nowak_zg zdecydowałeś już co będziesz robił? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

albo srebrny od nowa albo pomaranczowy

"Cale nadwozie jaskrawy Pomarancz z palety Lamborghini

Grill, wloty powietrza z przodu czarny fortepian

Dokladka tyl czarny fortepian

Dach czarny fortepian

Komora silnika Czarny fortepian

Felgi Czarny fortepian

Rant felgi pomaranczowy pasek

Dekielki do felg z pomaranczowymi naklejkami "wheel whores" ( zamiast rozowego serduszka to pomaranczowe )

Trzymadełka od lusterek czarny fortepian"

...

mam jeszcze z 2 tyg +/- zeby sie namyslic :wallbash:

Opublikowano

Ja bym zaatakował pomarańcz. :kox: A myślałem o którym dokładnie pomarańczu? Ten kodzik z ST sprawdziłeś, który Ci podesłałem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.