Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale mi się wątek rozruszał :shocked:

Weźcie dajcie spokój, bo jeszcze mnie przekonacie żeby nie sprzedawać....

No to ja się dopiszę..

Taka fura i sprzedajesz? ;( Taka perełka? No weź. :wink4:

Opublikowano

(...) Weźcie dajcie spokój, bo jeszcze mnie przekonacie żeby nie sprzedawać....

Można zapytać o powody takiej decyzji?

Opublikowano

(...) Weźcie dajcie spokój, bo jeszcze mnie przekonacie żeby nie sprzedawać....

Można zapytać o powody takiej decyzji?

a czy to ważne :?:

Opublikowano

fura piękna pokłon w Twoją stronę :notworthy: ja bym jej nie sprzedawał, za nic, nie jednego pewnie na światłach zszokowałeś mocą rs-a :cool1:

Opublikowano

(...) Weźcie dajcie spokój, bo jeszcze mnie przekonacie żeby nie sprzedawać....

Można zapytać o powody takiej decyzji?

Starzeje się chłopak.

Kości mu zaczęły skrzypieć na wybojach :decayed:

Opublikowano

(...) Weźcie dajcie spokój, bo jeszcze mnie przekonacie żeby nie sprzedawać....

Można zapytać o powody takiej decyzji?

Starzeje się chłopak.

Kości mu zaczęły skrzypieć na wybojach :decayed:

głupoty gadasz. podobno dziewczyny przestały piszczeć na widok samochodu i teraz ma byc czarne RWD w cabrio :):cool1:

Opublikowano

no ja bym wolał jednak rs4 niż te dziewczyny :>

Opublikowano

Auto niepowtarzalne. Jak dla mnie zawsze będzie ikoną Audi, bezkonkurencyjne.

Miałbym wolne te kilkadziesiąt k PLN, nawet bym się nie zastanawiał, już by stało u mnie.

Opublikowano

Auto niepowtarzalne. Jak dla mnie zawsze będzie ikoną Audi, bezkonkurencyjne.

Miałbym wolne te kilkadziesiąt k PLN, nawet bym się nie zastanawiał, już by stało u mnie.

Podpisuję się pod tym wszystkim. Nie sprzedawaj auta, bo trafi w złe ręce i będzie maras. :(

Opublikowano

Zazdroszczę a zarazem gratuluję tak pięknego auta! :cool1: Masz racje - nic z nim nie rób, dbaj jak należy bo nic temu autu nie potrzeba :good: Pozdrawiam i szerokości życzę :>

Opublikowano
  • Autor

Auto niepowtarzalne. Jak dla mnie zawsze będzie ikoną Audi, bezkonkurencyjne.

Miałbym wolne te kilkadziesiąt k PLN, nawet bym się nie zastanawiał, już by stało u mnie.

Podpisuję się pod tym wszystkim. Nie sprzedawaj auta, bo trafi w złe ręce i będzie maras. :(

No mam nadzieję że kupi je jakiś napalenieć jak ja :)

Opublikowano
No mam nadzieję że kupi je jakiś napalenieć jak ja smiley

a na raty sprzedajesz? :decayed:

kozak fura az szkoda sprzedawac :good:

Opublikowano

Arek powiedz lepiej co teraz myślisz kupić- RS-ki szkoda. chociaż jak ktoś taką kasę wyrzuci za auto z tego roku to wie co kupuje i będzie dbał :embarrassed: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 06:38_________________________________________________

a na raty sprzedajesz? :decayed:

:polew:

może jakaś klubową zrzutka na RS-kę zorganizujemy? :kox:

Opublikowano

dobry pomysł :decayed: u każdego tydzień stoi, ale w zamian jakiś mod wrzuca fajny do rs-a :kox:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

THIS IS THE END :wallbash: Auto od wczoraj ma nowego właściciela. Zostało w Stolycy, właściciel wygląda na pasjonata :cool1:

Opublikowano

THIS IS THE END :wallbash: Auto od wczoraj ma nowego właściciela. Zostało w Stolycy, właściciel wygląda na pasjonata :cool1:

przyjdzie taki i wk***ia ;)

qr**, temat od lipca zeszłego roku, dzisiaj przypadkiem trafiam na temat a tu sie okazuje że sprzedane :disgust: fajny dupowóz, chętnie bym takiego kupił, tylko żeby zalać to musiałbym 3x więcej zarabiać niż teraz :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.