Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A wczoraj wieczorem wszystkie 3 forumowe RS-y się spotkały i cyknęły sobie kilka pamiątkowych zdjęć :shocked:

e01ebca918e6e0d5med.jpg

fd0b5b50b2c51e5emed.jpg

3679878b5b8e5c40med.jpg

d1d0ee1f1abc46a4med.jpg

Pozdro dla Cantony i Racera :hi:

Opublikowano

nosz kur** :kox: :kox: :kox: kiedyś dołączę do tego zacnego grona :evil:

Opublikowano

A wczoraj wieczorem wszystkie 3 forumowe RS-y się spotkały i cyknęły sobie kilka pamiątkowych zdjęć :shocked:

e01ebca918e6e0d5med.jpg

fd0b5b50b2c51e5emed.jpg

3679878b5b8e5c40med.jpg

d1d0ee1f1abc46a4med.jpg

Pozdro dla Cantony i Racera :hi:

:kox: :kox: :kox:

ja biore tą po lewej :cool1:

Opublikowano

A wczoraj wieczorem wszystkie 3 forumowe RS-y się spotkały i cyknęły sobie kilka pamiątkowych zdjęć :shocked:

e01ebca918e6e0d5med.jpg

fd0b5b50b2c51e5emed.jpg

3679878b5b8e5c40med.jpg

d1d0ee1f1abc46a4med.jpg

Pozdro dla Cantony i Racera :hi:

Dzieki i wzajemnie:D Fajny ten mini spot

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 20:23_________________________________________________

A wczoraj wieczorem wszystkie 3 forumowe RS-y się spotkały i cyknęły sobie kilka pamiątkowych zdjęć :shocked:

e01ebca918e6e0d5med.jpg

fd0b5b50b2c51e5emed.jpg

3679878b5b8e5c40med.jpg

d1d0ee1f1abc46a4med.jpg

Pozdro dla Cantony i Racera :hi:

:kox: :kox: :kox:

ja biore tą po lewej :cool1:

A ja ta po prawej:D

Opublikowano

jak skoncze swoje auto, to tez wpadne... z lepszym aparatem, bo jakies syfiaste fotki zrobiliscie :decayed:

Opublikowano

widzalem Kuzaja w tej RSsie milion razy , zacne autko :cool1:

Opublikowano

minęła ~dekada a to auto nie zestarzało się ani o jotę :good:

można by powiedzieć również, że audi potrzebowało 10 lat aby znów zacząć robic auta na miare s/rs4 b5..

też widywałem Kuzaja w tym aucie i za każdym razem robiło takie samo wrażenie, ale gdzie i kiedy takim białym krukiem jeździć ?

z jednej strony żal na polskich drogach, z drugiej strach przez ślepymi idiotami..

gratulacje :good:

Opublikowano

widzalem Kuzaja w tej RSsie milion razy , zacne autko :cool1:

Czyli jednak przebieg nie halo... kręcona :decayed: Albo już od zera 2 raz leci :naughty:

:bag:

Opublikowano

wymiata bo wiecej sie tu nie da nic napisac :)

p.s bezawaryjnosci !

Opublikowano
:slina: :slina: :slina:
Opublikowano

Fajne zdjęcia. Te fiaciory też Twoje? :naughty: RS4 super :good: . Moje marzenie... Z mojej strony ogromny plus za chęć utrzymania go w oryginale.

Opublikowano

piekna ... mozna pokusic sie o stwierdzenie iz to dzieło sztuki.

chciałbym zeby tak zadbany egzeplarz za jakis czas stanął w moim garazu. :)

Opublikowano

piekna ... mozna pokusic sie o stwierdzenie iz to dzieło sztuki.

chciałbym zeby tak zadbany egzeplarz za jakis czas stanął w moim garazu. :)

Sorry, ale ten stanie w moim :naughty:

Opublikowano

edmondo - to wciągasz tego kaszlaka co stoi na zdjęciach?? :polew: :polew:

Opublikowano

Kur... a jak Wy żeście tam kaszlaka wypatrzyli :blink: na tych zdjęciach.

No w końcu czymś trzeba po mieście jeździć :decayed:

Opublikowano

ale sucz :evil:

piękna :good:

gratuluje nic nie jest w stanie zrobić większego wrażenia na mnie niż rasowy rs :evil:

Opublikowano

super autko :tongue4: :tongue4: mam pytanie ile ci spali na setkę?????; :shocked: ;( :kox:

Opublikowano

mam pytanie ile ci spali na setkę?????; :shocked: ;( :kox:

Czy to wazne ? To nie auto do jazdy codziennie do pracy i po zakupy :gwizdanie:

Ale dla twojego info od 10 na emeryta a trasie w gore a a ilu stanie to juz tylko twoja wola :naughty:

Opublikowano

widzalem Kuzaja w tej RSsie milion razy , zacne autko :cool1:

Potwierdzam :naughty:

Opublikowano

spalanie jest najmniej istotne w s4 ważna jest radość z jazdy :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.