Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7


designer

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dopiero zatrybiłem że jakieś 10 lat temu siedziałem w Kraku , odwiedziłem ten salon i stała tam właśnie taka RS4 jak sobie przypominam za jakieś 360 czy 380 tyś zł , sikałem po nogawkach oglądając tą bryczke , może to właśnie ta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty RS :kox: jeszcze tylko klubiaste ramki i jak ta lala :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karva fa - to auto chyba nigdy nie przestanie być piękne :hi: Prześliczna - bardzo dobrze, że będzie lalunia z niej, a nie kolejny zapierdalacz na 1/4 mili :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i moje marzenie kiedyś się ziści :gwizdanie:

zajekurfofajna :kox: :kox: :kox:

szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenie każdego :kox: tak jak mówiłeś wczoraj furka ideał :)

Arek wstrzymaj się jeszcze tydzień i Adam weźmie od Ciebie wiesz co :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a B6 sprzedałeś już.....pytam bo mam bardzo podobną do twojej 1.8T i szykuje się do sprzedania, ciekawi mnie ile można wołać za 1.8T z 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a B6 sprzedałeś już.....pytam bo mam bardzo podobną do twojej 1.8T i szykuje się do sprzedania, ciekawi mnie ile można wołać za 1.8T z 2002

Znajomy za 2002 AWX wzial 35 rok temu i to byl MAX!! Na wypasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym samochodzie powinno się uczyć dzieci w szkole :good: Gratulacje takiego rodzynka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji chciałem podziękować dwóm osobom z tego forum dzięki którym mam to auto i w stanie takim a nie innym :).

Primo - edmondo ( znany jako Adrian :gwizdanie: ) za support przy podejmowaniu decyzji w 30 min czy kupić to auto. Mimo grypy wybrał się ze mną do Kraka i utwierdzał, że podejmuję właściwy krok. BIG THANX MAN :good:

Secundo - TOM77 za załatwienie części po klubowych cenach i współpracę z moim mechanikiem w trakcie mojej nieobecności.

PS Maniusiek wystawiłem auto za 30k do negocjacji z tytułu uszkodzonych drzwi i jestem w fazie finalizowania sprzedaży :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...