Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS pablo masz duze zdjecie audi z twojego podpisu ? Gdzies mialem ale wez i znajdz :) mam zamiar zarzucic taki spoilerek i chce sie dowiedziec gdzie kupic ;)

Sorki za OT. :embarrassed:

tymonA4 nie obrazaj tej Rski :) To nie eska :P

Opublikowano

ty pacz mysle jedno pisze drugie

Opublikowano

THATS IT! :notworthy:

Gratulacje. Piekna RS4

Opublikowano

zaje... ten granotowy maluch :)

i ten no to jak to się nazywa o wiem To audi obotek też niczego sobie :)

Piękne

Opublikowano

:naughty: jest tłusta....

no i dodatkowym atutem kiedyś w wartości kolekcjonerskiej może być jej właściciel o którym pisałeś

Opublikowano

o Jezu tylko spytałem ; :kox: :kox: :decayed: w siedzenie na pewno wgniata :good:

Opublikowano

fajna

a bąka zakręci ?? :decayed:

Opublikowano

fajna

a bąka zakręci ?? :decayed:

ta- chyba Kierwoca w fotel :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czy może poprzednim właścicielem nie był ktoś z salonu "Nautilus" na ul. Malborskiej w Krakowie ? :)

Opublikowano

Ja bedę następnym właścicielem :kox:

Czy może poprzednim właścicielem nie był ktoś z salonu "Nautilus" na ul. Malborskiej w Krakowie ? :)

Opublikowano

Ja bedę następnym właścicielem :kox:

Czy może poprzednim właścicielem nie był ktoś z salonu "Nautilus" na ul. Malborskiej w Krakowie ? :)

Sorry. Zaklepany już :tongue4:

Opublikowano

co za sępy tu krążą :polew: :polew:

Ja bedę następnym właścicielem :kox:

Czy może poprzednim właścicielem nie był ktoś z salonu "Nautilus" na ul. Malborskiej w Krakowie ? :)

Sorry. Zaklepany już :tongue4:

Opublikowano

Gratki fury. Miażdży :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czy może poprzednim właścicielem nie był ktoś z salonu "Nautilus" na ul. Malborskiej w Krakowie ? :)

Tak, Robert - właściciel :gwizdanie:

Opublikowano

Gratulacje! Skoro blacha w całości to naprawdę rarytas! :)

Mój niestety miał lekką przycierkę lewą stroną za to przód i d*pa calutka.

Jaka końcówka vinu?

Opublikowano

Kilka razy dziennie obok niej przejeżdżałem, miałem podjechać i obejrzeć z bliska aż w końcu zniknęła :( A obiecywałem sobie żeby iść zapytać czy nie jest na sprzedaż :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Kilka razy dziennie obok niej przejeżdżałem, miałem podjechać i obejrzeć z bliska aż w końcu zniknęła :( A obiecywałem sobie żeby iść zapytać czy nie jest na sprzedaż :embarrassed:

No widzisz czasem jest tak, że masz coś pod nosem, kręcisz się obok tego, myślisz, zastanawiasz, aż tu nagle zonk :tongue4: Sorki :gwizdanie:

Opublikowano

Jest boska....mooooże kiedyś też mi się uda :wink4:

Opublikowano

S.z.a.ł p.y.t.y .... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moje marzenie narazie mnie jeszcze na taka nunie nie stac. Byc moze w przyszlosci znajde taka dla siebie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.