Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moge ja sie wypowiedziec moge ja ? hahah

Dramat 1,6 i felgi 20 cali ?

lampy ? wioska hahaha

i ta modyfikacja silnika w 1,6

dobra ide z tego watku juz :)

przesadziłeś z tą szyderą,

konstruktywne opinie z odrobiną szydery- jak w każdym wątku :> :>

no nie wiem czy w kazdym watku jesli czytasz piate przez dziesiate to moze i widzisz tylko te zle duzo aut jest pochwalonych ktore sa dobrze z klasa zrobione

Opublikowano

BUM :kox: :kox:

co Ive? zejsrales sie z wrazenia :mysli::decayed::polew:

Opublikowano

nie bede tak ostry jak reszta :P sam miałem taką b5ke z 96 z silnikiem 1.6 na 17kach z profilem 225 na 45

po 1sze muł straszny

po 2ie spalanie ok 11l

po 3cie zero komfortu

jeżeli chodzi o mody silnika to wyciągnij ten co masz i włóż 1.8 najlepiej z turbo może nawet ten gaz co masz ci podpasuje (zależy od instalacji)

pozdrawiam i powodzenia w modach ;)

Opublikowano

Łał ale będzie szał pod remizą jak dojdą dejlajny :polew: Tylne lampy są lipne, wiem bo miałem.

Generalnie jak chcesz coś zmieniać to kup 17-18, lampy zespolone depo i ledy albo zwykłe poliftowe lampy na tył bo zestaw, który zaproponowałeś to festyn, taki sam jak naklejka m power na bmw 316.

Opublikowano

20cali w 1,6 :decayed:

i trzymaj sie tego kolego :good: jak lans to lans :kox: co do progów i body RS4 to wiesz dokładnie co napisałes, koszty zrezania wyniosą tyle co wartosć 1,6 na dzisiejszym rynku, a jeżdzic to nie będzie :gwizdanie:

w tym silniku to można co najwyzej car audio zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

20cali w 1,6 :decayed:

i trzymaj sie tego kolego :good: jak lans to lans :kox: co do progów i body RS4 to wiesz dokładnie co napisałes, koszty zrezania wyniosą tyle co wartosć 1,6 na dzisiejszym rynku, a jeżdzic to nie będzie :gwizdanie:

w tym silniku to można co najwyzej car audio zrobić :gwizdanie:

dobre :polew: :polew:

Opublikowano

Kolego ja proponuje sprzedać to 1,6 dołożyć wartość szalonych 20tek i za to jakieś porządne Kunie kupić a póżniej boby rs i szaleństwo w postaci jakiś kołpaków 20(szaleństwo)

Opublikowano
1,6 na dzisiejszym rynku, a jeżdzic to nie będzie gwizdanie

w tym silniku to można co najwyzej car audio zrobić gwizdanie

Jak miałem Sdi tez tylko audio zrobiłem :cool1:

nawet 18 zakladajac do 1.6 to nie bedzie to jechac. Poczaj wątek Somesa i zobacz jak on naprostował sie :kox:

Opublikowano

Sebastian Twoja wypowiedz przeczy Twojemu opisowi w Profilu (18' i 1.6 :decayed:)

jak założysz te pikne lampy z przodu to nie zapomnij zmienić klub na eu bo tam mają tylko takie wypasione rzeczy,

a tak na poważnie to weź sobie do serca rady kolegów z forum :good:

Opublikowano

wlasciciel auta chyba olal temat bo cos nic nie pisze. :tongue4:

Opublikowano

chyba ma już nowy profil - sam posiadam 1.6 i na 20 calach to tym można tylko z górki i w przepaść się zapuścić :polew:

Opublikowano

wydaje mi sie ze ten watek jest do zamkniecia :) skoro kolega z 1,6 sie nie odzywa

Opublikowano

A już myślałem że ktoś założył większy felunek do B5 niż ja mam :shocked::kox::decayed:

I co zrobiliście kolega uciekł przez ową krytykę, chciał wyskoczyć z wypasem kołpak 20" :kox: :kox: :kox: i pokazać się z "przemyślanymi' modami :decayed: i pewnie nie wróci :wallbash: chociaż nie aktywny jest tylko 2 dni także bądźmy dobrej myśli i co najważniejsze, niech wróci nawrócony :):naughty:

Opublikowano

moze juz w Clubie jest i tam go chwala :mysli:

Opublikowano

moze juz w Clubie jest i tam go chwala :mysli:

Obyś się mylił :gwizdanie:

Opublikowano

ja do swojej rozwarzalem nad kupnem 17" czy 16" do 1,6 16" to max :) ale 20" :shocked: to przesada :wallbash:

PABLO tez mam nadzieje ze sie myle :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.