Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)


Kargul1000

Rekomendowane odpowiedzi

moge ja sie wypowiedziec moge ja ? hahah

Dramat 1,6 i felgi 20 cali ?

lampy ? wioska hahaha

i ta modyfikacja silnika w 1,6

dobra ide z tego watku juz :)

przesadziłeś z tą szyderą,

konstruktywne opinie z odrobiną szydery- jak w każdym wątku :> :>

no nie wiem czy w kazdym watku jesli czytasz piate przez dziesiate to moze i widzisz tylko te zle duzo aut jest pochwalonych ktore sa dobrze z klasa zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede tak ostry jak reszta :P sam miałem taką b5ke z 96 z silnikiem 1.6 na 17kach z profilem 225 na 45

po 1sze muł straszny

po 2ie spalanie ok 11l

po 3cie zero komfortu

jeżeli chodzi o mody silnika to wyciągnij ten co masz i włóż 1.8 najlepiej z turbo może nawet ten gaz co masz ci podpasuje (zależy od instalacji)

pozdrawiam i powodzenia w modach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał ale będzie szał pod remizą jak dojdą dejlajny :polew: Tylne lampy są lipne, wiem bo miałem.

Generalnie jak chcesz coś zmieniać to kup 17-18, lampy zespolone depo i ledy albo zwykłe poliftowe lampy na tył bo zestaw, który zaproponowałeś to festyn, taki sam jak naklejka m power na bmw 316.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20cali w 1,6 :decayed:

i trzymaj sie tego kolego :good: jak lans to lans :kox: co do progów i body RS4 to wiesz dokładnie co napisałes, koszty zrezania wyniosą tyle co wartosć 1,6 na dzisiejszym rynku, a jeżdzic to nie będzie :gwizdanie:

w tym silniku to można co najwyzej car audio zrobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20cali w 1,6 :decayed:

i trzymaj sie tego kolego :good: jak lans to lans :kox: co do progów i body RS4 to wiesz dokładnie co napisałes, koszty zrezania wyniosą tyle co wartosć 1,6 na dzisiejszym rynku, a jeżdzic to nie będzie :gwizdanie:

w tym silniku to można co najwyzej car audio zrobić :gwizdanie:

dobre :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja proponuje sprzedać to 1,6 dołożyć wartość szalonych 20tek i za to jakieś porządne Kunie kupić a póżniej boby rs i szaleństwo w postaci jakiś kołpaków 20(szaleństwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6 na dzisiejszym rynku, a jeżdzic to nie będzie gwizdanie

w tym silniku to można co najwyzej car audio zrobić gwizdanie

Jak miałem Sdi tez tylko audio zrobiłem :cool1:

nawet 18 zakladajac do 1.6 to nie bedzie to jechac. Poczaj wątek Somesa i zobacz jak on naprostował sie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian Twoja wypowiedz przeczy Twojemu opisowi w Profilu (18' i 1.6 :decayed:)

jak założysz te pikne lampy z przodu to nie zapomnij zmienić klub na eu bo tam mają tylko takie wypasione rzeczy,

a tak na poważnie to weź sobie do serca rady kolegów z forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że ktoś założył większy felunek do B5 niż ja mam :shocked::kox::decayed:

I co zrobiliście kolega uciekł przez ową krytykę, chciał wyskoczyć z wypasem kołpak 20" :kox: :kox: :kox: i pokazać się z "przemyślanymi' modami :decayed: i pewnie nie wróci :wallbash: chociaż nie aktywny jest tylko 2 dni także bądźmy dobrej myśli i co najważniejsze, niech wróci nawrócony :):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze juz w Clubie jest i tam go chwala :mysli:

Obyś się mylił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...