Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] klapa powietrza


krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

Mam pytanie czy ktoś wie jaką pelni funkcje klapka ,która sie znajduje pod filtrem pyłkowym ale nad klapą recyrkulacji bo wciskałem różne opcje na klimatroniku i ona ani drgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamyka się jeśli wciśniesz obieg wewnętrzny powietrza.

wlasnie to robi a jak u ciebie nawet nie dgnie to sie zawiesiła albo zdechła na ament

wlacz i wylącz obieg zamknięty i zobacz czy posłuchaj czy sie cos tam przesuwa tylko obieg zamkniety dziala w tedy jak wlaczysz nawiew na nogi lub na siebie niegdy a przynajmniej nie dziala to umnie na szybe przednią ]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klimatroniku mam błąd 15.7

to nie jest klapa obiegu wewnetrznego bo ona jest ponizej i dziala bez zarzutu

klapka o którą mi chodzi znajduje sie nad klapą obiegu i jest cały czas otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te klapki są chyba ze sobą powiązane, u mnie jest ten sam błąd i nie chodzi klapa od obiegu wewnętrznego.

Może ktoś kto nie ma błędów zrobiłby rozeznanie czy ta klapa zamyka się przy włączeniu obiegu wewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te klapki są chyba ze sobą powiązane, u mnie jest ten sam błąd i nie chodzi klapa od obiegu wewnętrznego.

Może ktoś kto nie ma błędów zrobiłby rozeznanie czy ta klapa zamyka się przy włączeniu obiegu wewnętrznego.

kurde a w sobote miałem odkręcony cały ten duzy schowek mogłem z czaić co to tam jest ( bo pod tym schowkiem widzialem caly wentylator i te klapki ) była taka jedna duza klapka nad wentylatorem i jak sie bawiłem tym obiegiem to ona sie ruszała to nie wiem czy o tą chodzi czy nie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Mam pytanie czy ktoś wie jaką pelni funkcje klapka ,która sie znajduje pod filtrem pyłkowym ale nad klapą recyrkulacji bo wciskałem różne opcje na klimatroniku i ona ani drgnie

To sprawdź czy dochodzi do gruszki pod nią wążyk podciśnienia. Bez nigo nie ruszy wogóle ta klapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokladnie ten sam problem.Tez wyskakuje mi błąd 15.7 ale klapa ta nizsza zamyka sie i otwiera bez problemu jak sie wcisnie obieg wew (ta sterowana pneumatycznie). Natomiast ta mniejsza nad nią (zasłaniana w momencie włączenia obiegu wew) stoi cały czas pionowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest własnie identycznie jak u Misiora tez klapa obiegu wew. chodzi bez zarzutu a ta mniejsza nad nią ani drgnie stoi pionowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...