Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z przednimi lampami


pawelmc

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem, inaczej pewnie bym nie napisał:), polega on na tym że przy włączonych światłach drogowych "buczy" prawa lampa, kiedy włączone są światła postojowe cisza, dodatkowo gdy włączam światła drogowe prawa żarówka przygasa, nie gaśnie całkowicie ale światło jest ciemniejsze

spotkaliście się może z czymś takim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odczytać błędy na Vag-u. Może coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornica jest przymocowana od spodu do lampy :wink4:

xenonu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zła tabela, dziś się upewniałem:), na silniku i w innej tabeli...BRF to 2,0TDI 136KM z okazji Belgijskiej oszczędności...

Ustaw w profilu odpowiedni silnk bo masz BRF.

BRF to benzyna 2.0

pL05i.jpg

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 23:43_________________________________________________to zwykła lampa czy xenon??

Przetwornica jest przymocowana od spodu do lampy :wink4:

xenonu.jpg

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 23:43_________________________________________________na zdjęciu to zwykła lampa czy xenon??

Przetwornica jest przymocowana od spodu do lampy :wink4:

xenonu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też myślałem:), na szczęście mam zwykłe lampy więc prawdopodobnie jakiś przekaznik??, nie mogę wyjąć kostki z lampy, może jakiś pin zagięty?, lampa miała pęknięty uchwyt i była wyjmowana do sklejenia, może przy składaniu coś pokręcili??, próbowałem wyjąć lampę ale nie jest to chyba proste:), po odkręceniu dwóch śrub i tak coś jeszcze ją trzymało

wiadomo że xenon skoro jest przetwornica :)

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 11:40_________________________________________________nie ma nikogo kto wie co zrobić[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 18:02_________________________________________________przerwany kabel od masy...

tak też myślałem:), na szczęście mam zwykłe lampy więc prawdopodobnie jakiś przekaznik??, nie mogę wyjąć kostki z lampy, może jakiś pin zagięty?, lampa miała pęknięty uchwyt i była wyjmowana do sklejenia, może przy składaniu coś pokręcili??, próbowałem wyjąć lampę ale nie jest to chyba proste:), po odkręceniu dwóch śrub i tak coś jeszcze ją trzymało

wiadomo że xenon skoro jest przetwornica :)

[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 11:40_________________________________________________nie ma nikogo kto wie co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa trzyma się na więcej niż dwóch śrubach.Nie mam pewności ale chyba trzeba zdjąć zderzak do demontażu reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...