Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Moja pierwsz Audiczka :)


Fasola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym przedstawic wam moja piwrwsza audiczke a4 2003 roczek. Jest to pierwszy audik w mojej rodzinie i jestem z niego mocno zadowolony chodz wymaga jeszcze sporo pracy i wkładu finansowego:) Pozdrawiam !! oto fotki :

dsc03671tg5.th.jpg

dsc03667zn0.th.jpg

dsc03669ug0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zwyklak ;) Pomaluj dokladki i zaloz alu. Jakie wyposazenie? Moze jakies fotki wnetrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna B6 z fajnym silniczkiem :) pomaluj sobie dokłądki fajnie wpłynie to na ogólny wizerunek audika ( choc i tak wygląda OK ) felgi fakt faktem większe by sie przydały. Napisz coś o wyposażeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He :) Wszystko to co piszecie chce zrobić! Ale po zimie wszystko będzie pomalowane w kolor nadwozia może z przodu uda mi sie dokładkę od s-line zrobić. Aluski tez będą tylko sie zastanawiam czy 17 czy 18 i jaki wzór możliwe ze te od RS albo zobaczymy co jeszcze wymyśle! Napewno tez wirus będzie no i audi które juz zacząłem robić. Wnętrze tez seryjne jak narazie poza radyjkiem i gałka od s-line. Tez zawieszenie pójdzie w dół tylko zastanawiam sie co możliwe ze koni kit 1130 tak mi chyba najbardziej będzie pasować:) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zwyklak ;) Pomaluj dokladki i zaloz alu. Jakie wyposazenie? Moze jakies fotki wnetrza?

no chyba alu są juz

a tak wogule to bardzo ładne autko tylko tak jak pisali koledzy wyzej te dokładki pod zderzak trzeba by je natychmiast pomalowac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He :) juz napisałem ze alu będzie większe na 100% te był jak kupiłem i narazie nie zmieniam zostają na zimówki. Z wyposażenia wewnątrz to taka podstawa co każdy ma w b6 xenony tylko mam juz zrobione:) fotki środka wrzucę ale innym razem :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu czepiacie sie tych alu. Seria, bo seria, ale BARDZO fajniutkie. Poza tym bardzo fajny motor :evil:. Ale nie kupil bym sedana w tym kolorze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna b6, kolor tez fajny;

Mam identyczne felgi z oponami zimowymi :afro::drunk:

Moze jakies foty wnetrza ? hmm ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajne ale ja poczekam aż dokonasz jakieś zmiany wtedy będe zachwalał :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...