Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Moja pierwsz Audiczka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym przedstawic wam moja piwrwsza audiczke a4 2003 roczek. Jest to pierwszy audik w mojej rodzinie i jestem z niego mocno zadowolony chodz wymaga jeszcze sporo pracy i wkładu finansowego:) Pozdrawiam !! oto fotki :

dsc03671tg5.th.jpg

dsc03667zn0.th.jpg

dsc03669ug0.th.jpg

Opublikowano

Taki zwyklak ;) Pomaluj dokladki i zaloz alu. Jakie wyposazenie? Moze jakies fotki wnetrza?

Opublikowano

Fajna.... Zamieniamy sie ? :evil::rolleyes: hehe :)

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Aluski mogły by być odrobinę większe, zaprezentuj jeszcze wnętrze.

Opublikowano

Fajna B6 z fajnym silniczkiem :) pomaluj sobie dokłądki fajnie wpłynie to na ogólny wizerunek audika ( choc i tak wygląda OK ) felgi fakt faktem większe by sie przydały. Napisz coś o wyposażeniu...

Opublikowano

Zwykla b6 w sedanie ...kolor nijaki ..jak zmienisz alu to bedzie napewno lepiej sie prezentowac

Opublikowano
  • Autor

He :) Wszystko to co piszecie chce zrobić! Ale po zimie wszystko będzie pomalowane w kolor nadwozia może z przodu uda mi sie dokładkę od s-line zrobić. Aluski tez będą tylko sie zastanawiam czy 17 czy 18 i jaki wzór możliwe ze te od RS albo zobaczymy co jeszcze wymyśle! Napewno tez wirus będzie no i audi które juz zacząłem robić. Wnętrze tez seryjne jak narazie poza radyjkiem i gałka od s-line. Tez zawieszenie pójdzie w dół tylko zastanawiam sie co możliwe ze koni kit 1130 tak mi chyba najbardziej będzie pasować:) :>

Opublikowano

Taki zwyklak ;) Pomaluj dokladki i zaloz alu. Jakie wyposazenie? Moze jakies fotki wnetrza?

no chyba alu są juz

a tak wogule to bardzo ładne autko tylko tak jak pisali koledzy wyzej te dokładki pod zderzak trzeba by je natychmiast pomalowac :-)

Opublikowano

No sa.. ale co to za alu? :D

Opublikowano
  • Autor

He :) juz napisałem ze alu będzie większe na 100% te był jak kupiłem i narazie nie zmieniam zostają na zimówki. Z wyposażenia wewnątrz to taka podstawa co każdy ma w b6 xenony tylko mam juz zrobione:) fotki środka wrzucę ale innym razem :audi:

Opublikowano

Nie wiem czemu czepiacie sie tych alu. Seria, bo seria, ale BARDZO fajniutkie. Poza tym bardzo fajny motor :evil:. Ale nie kupil bym sedana w tym kolorze :(

Opublikowano

Fajna b6, kolor tez fajny;

Mam identyczne felgi z oponami zimowymi :afro::drunk:

Moze jakies foty wnetrza ? hmm ? :hi:

Opublikowano

mi tam sie kolorek podoba , zmien tylko alusy i zawieche i spoko

Opublikowano

Ładny kolorek, według mnie dorzuć na tylną klape spojler i będzie już fajnie.

Opublikowano

Ładna seria :naughty:

Opublikowano

Ogólnie fajne ale ja poczekam aż dokonasz jakieś zmiany wtedy będe zachwalał :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Fotki wnetrza zrobie jutro i zapodam:) No pewnie teraz nie ma co chwalic jak cos sie bedzie zmieniac to napewno zaprezentuje POZDRO:)

Opublikowano

ładna seria i jest co do rezania oj jest co...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.