Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy taki płyn do chłodnicy nadaje się do 1.8T ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Czy ten płyn do chłodnic ze zdjęć poniżej nadaje się do A4 1.8 Turbo?

Wyczytałem, że powinno lać się jakiś G12. Czym różnią się one od siebie?

plyn1.jpg

plyn2.jpg

Opublikowano

Zalewaj śmiało, nic się nie stanie.

Ale najlepiej wymień cały płyn a nie dolewki, bo przecież trzeba płyn i tak okresowo wymieniać.

Opublikowano

każdy płyn ORGANICZNY.(ja mam zalany G12 w serwisie audi) i jak napisał Szogun żadnych dolewek tylko pełna wymiana.

Opublikowano
  • Autor

Wymienić muszę całość bo po sprawdzeniu głowicy i czegoś tam jeszcze

tymczasowo zalana była woda :) Rozumiem, że śmiało mogę lać borygo. Dzięki za pomoc :th:

Opublikowano

no ja bym borygo to nalał ale do poloneza a nie do audi kolor mojego plynu to zielony pozdro

Opublikowano

Ja zawsze jezdziłem na plynie FeBi. Koncentrat kupujesz i wychodzi po rozrobieniu cena taka jak za to borygo a jakosc chyba troche lepsza sie mi wydaje :rolleyes:

Opublikowano

Co do jakości BORYGO to mam pewne wątpliwości, gdybym miał wlać go do swojej :audi: to wolał bym dołożyć parę groszy i zakupić coś bardziej markowego.

Opublikowano

Co do borygo mialem zalany w :audi:80 :)

Panowie a co powiecie o tym plynie nadaje sie do Audia4 bo mam okazje kupic (nie na allegro)

http://moto.allegro.pl/item222983053_plyn_do_chlodnic_super_plus_1l_oryginal_ford.html

Opublikowano

matig7 Borygo możesz lać śmiało, dobry sprawdzony produkt, choć ja ostanio wlałem Mobila :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie bez żartów. Lać go czy nie? jedni mówią tak inni nie i nie wiem teraz co robić :)

Pewnie go przetestuję i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Opublikowano

Dobra Panowie bez żartów. Lać go czy nie? jedni mówią tak inni nie i nie wiem teraz co robić :)

Pewnie go przetestuję i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Podzielone zdania są na każdym forum

Lej śmiało

Opublikowano

Ja bym go nie wlewał. Ja używam tylko oryginalnych płynów i części do mojej czerwonej rakiety :a4fan: to nie jest polonez..

Opublikowano

Dobra Panowie bez żartów. Lać go czy nie? jedni mówią tak inni nie i nie wiem teraz co robić :)

Pewnie go przetestuję i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Podzielone zdania są na każdym forum

Lej śmiało

W tym przypadku możesz śmiało zalewać i już nic więcej nie czytaj... ;)

Opublikowano

odpowiem jeszcze raz jeśli nie jesteś pewien po przeczytaniu "za" i "przeciw" to nalej z ASO i będziesz spał spokojnie.

ps. AUDI i Borygo jakoś te dwa słowa do siebie nie pasują :disgust:

Opublikowano

mozesz lac borygo, ale ja bym na twoim miejscu zalal cos z lepsza marka, w koncu jezdzimy :audi: a nie polonezami.

Opublikowano

Nie lej Borygo a fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Opublikowano

ja spuściłem Borygo i zalałem G12+ :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.