Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem po długim postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tzn. bicie bylo wczesniej juz, tak?

Moze inny klocek i bardziej przenosi... kto je montowal - Ty, czy mechanior?

Bylo,ale mniejsze.

Tzn. albo mi sie wydaje,albo wraz z iloscia przebytych km bicie robilo sie coraz wieksze.Zmienilem klocki i jest jeszcze gorzej.

Montowal mi je ojciec.Jutro postaram sie je rozebrac przesmarowac zacisk,prowadnice i zlozyc od nowa.

Opublikowano

wymień tarcze

co ma tłoczek do bicia przy hamowaniu

Opublikowano
  • Autor

Zobacz przypadek Graznego. Mam nadzieje,ze u mnie to samo.

Opublikowano

jak długo stał to moze syf jest miedzy tarczą a piasta

Opublikowano

na razie wszystko rozbierz nasmaruj itd a później złóż.. jak to nie pomoże to będzie wiadomo że wina leży po stronie tarcz

Opublikowano
  • Autor

Wszystko wyczyszczone,przesmarowane i dalej bije :disgust: :disgust: :disgust:

POjezdze z tydzien i trzeba bedzie kupic tarcze.Co polecacie do praktycznie nowych klockow??

Opublikowano

Co polecacie do praktycznie nowych klockow??

ATE - na zwykłych 288 w mojej B5 zrobiłem 90tys. :wink4:

Opublikowano

Cyba ktoś Ci przetestował auto (bez twojej wiedzy) podczas twojej nieobecności i tarcze się pogieły na tym upale....... :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystko wyczyszczone,przesmarowane i dalej bije :disgust: :disgust: :disgust:

POjezdze z tydzien i trzeba bedzie kupic tarcze.Co polecacie do praktycznie nowych klockow??

ori albo zwykle Zimmermany?:)

Opublikowano

Klocki sa nowe.Tarcza tez nie ma przebiegu,wiec po co wymieniac?

No chyba,ze jest krzywa.Chce sprawdzic wszystko zanim w koszta polece.

Jak krzywa ale w miare gruba i bije przy chamowaniu to można z powodzeniem przetoczyc na tokarce. Gdy zrobi to umiejętnie fachman to tarcza jeszcze dlugo posluzy. Moj ojciec juz 2 razy przetaczał mi tarcze i zawsze elegancko, zero bić.

Warunek tarcza musi być w miare gruba. Teraz jak robilem swapa Kupilem używane tarcze 312mm dosyc zardzewiale na szrocie ale były grube (malutki rancik moze 1mm) i widac na nich znaczki VW OOOO wiec chyba dawca wyjechal na nich z fabryki. Ojciec przetoczył i wyczyścil ze wyglądają prawie jak nówki :) Założyłem je i hampel jest o niebo lepszy niz mialem na 288mm.

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jakie sa ceny tarcz??

W katalogu IC jest cena za szt czy 2szt?

Opublikowano

textar, bosch + tarcza ZM

pamiętasz Bieniek :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Nie pamietam??

Teraz sa praktycznie nowki klocki ATE i najlepiej pod nie tez tarcze ATE??

Opublikowano

Teraz sa praktycznie nowki klocki ATE i najlepiej pod nie tez tarcze ATE??

no jasne... będą elegancko piszczeć :wink4:

Opublikowano

W katalogu IC jest cena za szt czy 2szt?

Za sztukę!

Opublikowano
:hi: ja ci moge opowiedziec z doswadczen mojego tatuska :decayed: ma Renaulta Megane II i mialo to samo co ty i wymienil 3 razy tarcze+klocki reklamowal itd. itp. co okazlo sie ze winna jest maglownica po regeneracji magal jak reka odjal :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Po problemie.Wymiana na nowe tarcze i jest wszystko ok! :wink4:

Opublikowano

Po problemie.Wymiana na nowe tarcze i jest wszystko ok! :wink4:

co się mówi...... :cool1:

dziękuje :notworthy::wink4:

zawsze jak jest bicie to albo tacza,piasta albo nie dokręcone coś w układzie hamulcowym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.