Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polecam piwa Łaskie, pilem ostatnio niefiltrowane, zaje...biste :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Kasztelan teraz jest średni, browar Kasztelana wypuścił Specjal niepasteryzowany i Leżajsk niepasteryzowany i traci dominację

polecam piwa Lubuskie, jest kilka smaków, jak dla mnie zielone :thumbdown: reszta :good:

Opublikowano

obecnie przerzuciłem się na lecha pilsa :naughty:

Opublikowano

taa bo prowizję podnieśli, Lech to szczyny, dziwię się, że ktoś to pije, jest tyle dobrego browaru na rynku a ludzie tylko Tyskie i Lech, chańba

Opublikowano

obecnie przerzuciłem się na lecha pilsa :naughty:

a ja z Pilsa na Kasztelana :decayed:

Opublikowano

taa bo prowizję podnieśli

jaką prowizję ? :cool1:

Opublikowano

Kasztelan teraz jest średni, browar Kasztelana wypuścił Specjal niepasteryzowany i Leżajsk niepasteryzowany

Kolego cos Ci sie poj...ebało :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kasztelan to grupa Okocim-Carlsberg

Specjal i Lezajsk to grupa Żywiec

Opublikowano

możliwe, po kilku piwach można się pomylić, zwracam honor, ale kasztelan i tak już nie taki jak był wcześniej

Opublikowano

Perła niepasteryzowana :kox:

Opublikowano

LECH, LECH i jeszcze raz LECH :good:

Opublikowano

LECH, LECH i jeszcze raz LECH :good:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

napój piwopodobny :kwasny:

Opublikowano

LECH, LECH i jeszcze raz LECH :good:

To fakt, jak przyjeżdżam do Polski to tylko LECHA pije, ale ostatnio byłem we Wloszech i te piwa:

wochy20110722202307.th.jpg

wochy20110722202256.th.jpg

wochy20110722020126.th.jpg

wochy20110722013726.th.jpg

Są bardzo dobre. Ale z drugiej strony, każde piwo mocno "zmrożone" ma praktycznie taki sam smak. Tak jak Coca cola czy oryginalna czy nie, czy wódeczka, zimna smakuje tak samo. Dopiero jak jest cieplejsze, to wtedy czuć różnicę, i to ogromną, czy to miedzy piwem czy cola czy wódką.

ps. jest bardzo dużo dobrego piwa, trochę "modeli" probowałem, ale nie wiedząc czemu Lech dla mnie jest najlepszy. Dla mnie ma najlepszy smak. Była jeszcze warka ale jednak leszek lepszy.

Opublikowano

truck a jak się nazywa to włoskie pifko Fratelli jakoś tam, z takim gościem z wąsem i w kapeluszu

Opublikowano

truck a jak się nazywa to włoskie pifko Fratelli jakoś tam, z takim gościem z wąsem i w kapeluszu

Zapewne nie fratelli, tylko Birra Moretti...

\bardzo zacny napitek. Popularny jak w POlsce Lech, ale w smaku jak Lwówek :kox:

a>

Opublikowano

no racja Moretti, pyszne z butli

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pił już ktoś tego nowego żubra ciemnozłotego?

Opublikowano

Ja ubolewam, że coraz mniej jest piwa zbeczki w barach :thumbdown:

Opublikowano

Kasztelan jest super, ale tylko z butelki. Z puszki :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.