Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie Corona jest teraz najbardziej przekozacka :decayed:

mogę tego wlewać co niemiara :naughty:

Opublikowano

leżajsk biały wymiata... :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie ma to jak perełka eksport:)

Opublikowano

Nie ma to jak perełka eksport:)

Export jest dobry ale ja ostatnio pije Perle Chmielowa, jak nie ma chwielowej to biore export... od jakiegos czasu nie pije innego piwa :)

Opublikowano

Polecam Żywiec Bock Limited edition

Opublikowano

A ja właśnie wyprodukowałem swoją pierwszą warkę piwa domowego typu "REAL ALE" i mogę śmiało każdemu polecić. Trochę z tym zabawy ale warto :drinks:

Opublikowano

A ja właśnie wyprodukowałem swoją pierwszą warkę piwa domowego typu "REAL ALE" i mogę śmiało każdemu polecić. Trochę z tym zabawy ale warto :drinks:

możesz podac troche informacji na ten temat ?

Opublikowano

Nie ma to jak perełka eksport:)

Export jest dobry ale ja ostatnio pije Perle Chmielowa, jak nie ma chwielowej to biore export... od jakiegos czasu nie pije innego piwa :)

Ja znów odwrotnie :)

Opublikowano

Paulaner Hefe Weissbier :good: Warsteiner :good: a w Polsce tylko Tyskie :good::drinks:

Opublikowano

A ja właśnie wyprodukowałem swoją pierwszą warkę piwa domowego typu "REAL ALE" i mogę śmiało każdemu polecić. Trochę z tym zabawy ale warto :drinks:

możesz podac troche informacji na ten temat ?

Mogę nawet dużo :decayed: ale długo by tu pisać. Tak w wielkim skrócie to kupujesz ekstrakt nachmielony, ekstrakt słodowy, glukozę, wodę, butelki, kapslownicę i jakieś naczynie do fermentacji, w moim przypadku było to balon do wina ale polecam te spożywcze wiaderka z kranikiem (dedykowane) do wygodniejszego rozlewania w butelki.

Piwo fermentację burzliwą ma krótką ok tygodnia później się to rozlewa do butelek dodaje kilka gram glukozy kapsluje i wtedy zaczyna się cicha fermentacja i produkcja bombelków :>

po ok 2 tygodniach można już strzelać pierwszym kapslem :wink4:

oczywiście wzorowo by było poczekać kilka miesięcy by nabrało bukietu :kox: ale kto tyle wytrzyma......

Opublikowano

o to świetnie :good: :good: :good: , może i ja spróbuje ... :mysli: :mysli: :mysli:

mam gdzies jeszcze starą bimbrownicę zrobioną przez mojego ojca w stanie wojennym :polew: :polew:

100% konstrukcji jest ze stali nierdzewnej :good: :good: :good: :good: :good:

w lipcu, dwa lata temu "przepuścilimy" przez nią 4 gąsiory 60L wina z naszych winogron

koledze zmarł dziadek i wszystko stało w piwnicy nie ruszane od jesieni, tylko bąblowało

pól ulicy chodziło najebane do rana :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale na drugi dzien nikt nie miał ostrego kaca, wypilismy po dwa piwka i było ok

Opublikowano

Samo zdrowie :kox:

ja już od jakiegoś czasu w tym siedzę więc już przerobiłem temat wina, destylatów, teraz bawię się w piwo :naughty:

Odnośnie tej bimbrownicy dziadka to stara konstrukcja z nierdzewki przy użyciu nowych drożdży i prażonych płatków dębowych daje dobre efekty :kox: i masz racje kaca raczej nie zaznasz :decayed:

Opublikowano

wiele lat temu mój ojciec pozyczył jakiemus koledze tę instalkę

ale nic nie zrobili bo wychlali zacier przed destylacją :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na tej liscie nie ma piwa LEŻAJSK które też jest bardzo dobre :good:

Opublikowano

Na tej liscie nie ma piwa LEŻAJSK które też jest bardzo dobre :good:

a piłeś go kiedyś po trzeźwemu :cool1:

Opublikowano

piłem :wink4:

Opublikowano

piłem :wink4:

łańcut 14 nie mniej jednak smaczniejszy :wink4:

Opublikowano

stary Leżajsk czyli ok 14-15 lat temu był OK, Magnat z Dojlidy też był bomba ale od dawna nie ma na rynku

jak ktoś może, proponuję napić się Fortuna Wiśniowa, pychotka i sama natura, cena ok 4 zł za 0,5 L

ostatnio zapodałem italiańcom Corlneliusa pszenicznego i byli zachwyceni :good:

Opublikowano

Ciechan Pszeniczne - polecam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.