Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co się śmiejecie z chłopaka :bicz: chce ją upodobnić do mojej ślicznotki :kox: :kox: :kox:

91981037.jpg

14115578.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

nice :kox::decayed:

Opublikowano

:doh1: kufa forum pomyliłeś

:polew: :polew: :polew:

Co się śmiejecie z chłopaka :bicz: chce ją upodobnić do mojej ślicznotki :kox: :kox: :kox:

91981037.jpg

14115578.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

P.S - Nie rób tego :wink4:

:polew: :polew: :polew:

MZ19S.jpg

Ja bym dal jeszcze jeden komin po srodku :)

Kurfa ale cyrk :polew::decayed:

Ale forum nawróciło na dobrą drogę :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.0

Opublikowano

:doh1: kufa forum pomyliłeś

:polew: :polew: :polew:

Co się śmiejecie z chłopaka :bicz: chce ją upodobnić do mojej ślicznotki :kox: :kox: :kox:

91981037.jpg

14115578.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

P.S - Nie rób tego :wink4:

:polew: :polew: :polew:

MZ19S.jpg

Ja bym dal jeszcze jeden komin po srodku :)

Kurfa ale cyrk :polew::decayed:

Ale forum nawróciło na dobrą drogę :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.0

Ooo, dokładnie o tym mówiłem, pisząc, że kolega z tego tematu powróci na dobrą drogę :naughty:

Tolek2pl spójrz na temat PABLO, jaka metamorfoza :tongue4:

Opublikowano

Jest dobrze przodu ci moze pol Forum zazdroscic (w tym ja) tylko nie zchodz na zla droge :hi: z tylem (z wydechem) cos musisz zrobic bo jest festyn :wallbash: swoja droga byz pokazal jak masz poprowadzony wydech pod spodem wyrezany jest w kole zapasowym czy da sie jakos to ominac ? wrzucilbys jakies foto jak masz to poprowadzone

idz w ta strone:

wydech:

481fc3138f464d70m.jpg

lampy bym zostawil ale jak chcesz czarne maluj valeo:

76229467b5ad52cfm.jpg

do tego delkiatna blende na tynia szybe i kosisz a no i ORI obwodki szyb i kosisz a pozniej myśl o motorowni :D ja bym to tak widział ....

Opublikowano

Jest dobrze przodu ci moze pol Forum zazdroscic (w tym ja) tylko nie zchodz na zla droge :hi: z tylem (z wydechem) cos musisz zrobic bo jest festyn :wallbash: swoja droga byz pokazal jak masz poprowadzony wydech pod spodem wyrezany jest w kole zapasowym czy da sie jakos to ominac ? wrzucilbys jakies foto jak masz to poprowadzone

idz w ta strone:

wydech:

481fc3138f464d70m.jpg

lampy bym zostawil ale jak chcesz czarne maluj valeo:

76229467b5ad52cfm.jpg

do tego delkiatna blende na tynia szybe i kosisz a no i ORI obwodki szyb i kosisz a pozniej myśl o motorowni :D ja bym to tak widział ....

Blendę do audi :cool1: niee

Oryginalny chrom wokół szyb tak ale nie blenda.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

P120311_15_10.jpg

A tak wyglada zrobiony wydech z tego co tam oglądałem końcówka jest z TDI jak to mówia Kranik :)

bez_tytu_u.jpg

[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 18:47_________________________________________________

P120311_15_43.jpg

Staram się co tydzień myć Audiczke ,Myjnia automatyczna odpada :P wole ręcznie ,a z drugiej strony lubie miec czysto w środku jak i na zewnątrz , zaślepki już są wysłane do pomalowania :)

Jeszcze tylko tył zrobić i będzie Super !

Zakochałem sie w Marce Audi ! Pozdrawiam wszystkich :)[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 18:52_________________________________________________

ALIM0458.jpg

Opublikowano
:good: dobrze się dzieje, tylko felgi bym większe widział :gwizdanie:
Opublikowano

zaślepki w spryski by sie zdały :wink4:

Opublikowano

przeca pisał że się malują :naughty:

Opublikowano

no to ile kawałek plastiku ma sie malowac? :decayed: niech wkłada plasticzki to dziury znikna :przebiegly: wydech masz juz przerobiony? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zaslepkami w Ciula lecą , ale maja byc do tygodnia ;]

Wydech dopiero bede przerabiał :D

Opublikowano

Zaslepkami w Ciula lecą , ale maja byc do tygodnia ;]

Wydech dopiero bede przerabiał :D

Uczyń wydech swoim priorytetem :decayed:

Opublikowano

Zakochałem sie w Marce Audi ! Pozdrawiam wszystkich

Spoko :decayed:

Jak zechcesz się wyleczyć kup zarżnięte 2.5 Tdi

Szybko się odkochasz :polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

P150311_19_31.jpg

P150311_19_32.jpg

[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:01_________________________________________________Po malutkim czyszczeniu :P

P300311_15_46.jpg

P300311_15_48.jpg

P300311_15_50.jpg

P300311_15_50_03.jpg

P300311_15_58.jpg

P300311_16_24.jpg

P300311_16_24_01.jpg

P300311_16_50.jpg

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 18:09_________________________________________________

P110411_16_39.jpg

P110411_16_38_03.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:a4fan:

89a5dc7c79.jpg

DSC00303.jpg

Opublikowano

grill rs to ori czy ten tanszy ? :tongue4:

Opublikowano

Jak wydech? zmieniłeś coś? :gwizdanie:

Opublikowano

az się prosi o progi , pięknie będzie :good:

Opublikowano

Jeszcze tych zaslepek nie włozyłeś :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.