Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Kopci na czarno !!!


Wagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.....

Moja mała kopci na czarno po wcisnieciu gazu na max.....najwieksza chmura robi sie na drógim biegu.

Mam nowy soft...moze od 3 miesiecy i (wydaje mi sie ze na poczatku tegodymienia nie było)

Wymienione wtryskiwacze na BA 130ps i turbo od 130stki po programie jakies 180ps (nie mam wiekszego IC standardowy od 115)

Czy dymienie moze byc objawem poprostu juz tak wyciagnietej mocy czy moze byc jakis inny powód???

Dodam ze czasem po nocy kiedy odpalam auto, z wydechu wyskakuje sadza na asfalt.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 170~ koniach i standardowym IC przy wysokich temp też mi zaczynał kopcić ale nie tragicznie

musisz zrobić logi vag-iem

po programie jakies 180ps

jakieś? nie znasz konkretu?

kto robił program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dymienie moze byc objawem poprostu juz tak wyciagnietej mocy czy moze byc jakis inny powód???

IC standardowy od 115)

chyba sam sobie odpowiedziałeś.

A te dymienie występuje od początku moda ?...tzn. wcześniej mogłoby być mniejsze z faktu niższych temp. atm.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program robili chłopaki z CompSportu. Dokładnej mocy nie znam gdyz auto nie było na hamowni....lecz z tego co mówili przy tym programie ma ok 180km (przedtem miałem 140 z V-techa i porównania nie ma zadnego.Teraz jest bomba straszna!!!)

Czy dymiło od początku? Wydaje mi sie ze nie.

Mechanik tez mi powiedział ze moze dymic z powodu wysokich temp. zewnetrznych....lecz jadac ostatnio w tepm.zew. ok 17stopni tez kopcił ale juz nie tyle co przy 35stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób logi

nie było na hamowni....lecz z tego co mówili przy tym programie ma ok 180km
CompSport

dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jechac do chłopaków zeby sprawdzili co sie dzieje...Moze np. tylko przepływka siada..hmm ... no zobaczymy.[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:26_________________________________________________I tak dla zrozumienia - nie dymi jakos strasznie ze za mna nic nie widac i ktos sie dusi... Poprostu zauwazylem ze chmurke w lusterku widac jak odchodze na 2 biegu.Na 3 juz tego nie ma .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 180 ps to napewno przesadzony program. ja mam pompki BQ mocniejsze od BA i turbo to samo i mam 173ps,a ludzie mowia ze na turbo awx rzadko przekracza sie 170 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowski Compsport nie ma hamowni...

Fakt ze dokładnie nie wiem ile ma mocy,w kazdym razie idzie dobrze...

a już się bałem to że Patryk z Bielska odwalił taką kaszanę :gwizdanie:

Compsport z Bielska nie powinien się przyznawać do tych z Krakowa :rolleyes:

z pewnością jest tak jak piszą poprzednicy, dowalili gotowcem, coś delikatnie przestawili i pasuje, a że jest dowalone koksu w ciul to potem tak się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie ze Patryk pisał mape do mojego wozu...................................

Dzwoniłem do chłopakow i w srode mam podjechac na sprawdzenie.Z tego co mówia bedzie to wina seryjnego IC....

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 15:39_________________________________________________Auto sprawdzone i wszystko gra na to wyglada a przy takiej mocy musi lekko przydymic.

IC do wymiany temperature ma powyzej 60stopni a powinno byc ok 40stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...