Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Kopci na czarno !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.....

Moja mała kopci na czarno po wcisnieciu gazu na max.....najwieksza chmura robi sie na drógim biegu.

Mam nowy soft...moze od 3 miesiecy i (wydaje mi sie ze na poczatku tegodymienia nie było)

Wymienione wtryskiwacze na BA 130ps i turbo od 130stki po programie jakies 180ps (nie mam wiekszego IC standardowy od 115)

Czy dymienie moze byc objawem poprostu juz tak wyciagnietej mocy czy moze byc jakis inny powód???

Dodam ze czasem po nocy kiedy odpalam auto, z wydechu wyskakuje sadza na asfalt.....................

Opublikowano

VAGa zapnij i zrób logi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam VAGa - narazie czekam na opinie.

Opublikowano

np. dziura w dolocie

Opublikowano

przy 170~ koniach i standardowym IC przy wysokich temp też mi zaczynał kopcić ale nie tragicznie

musisz zrobić logi vag-iem

po programie jakies 180ps

jakieś? nie znasz konkretu?

kto robił program

Opublikowano

Czy dymienie moze byc objawem poprostu juz tak wyciagnietej mocy czy moze byc jakis inny powód???

IC standardowy od 115)

chyba sam sobie odpowiedziałeś.

A te dymienie występuje od początku moda ?...tzn. wcześniej mogłoby być mniejsze z faktu niższych temp. atm.

Pozdr.

Opublikowano

z pompek BA to w B6 programy wychodzą na max 165KM

Opublikowano
  • Autor

Program robili chłopaki z CompSportu. Dokładnej mocy nie znam gdyz auto nie było na hamowni....lecz z tego co mówili przy tym programie ma ok 180km (przedtem miałem 140 z V-techa i porównania nie ma zadnego.Teraz jest bomba straszna!!!)

Czy dymiło od początku? Wydaje mi sie ze nie.

Mechanik tez mi powiedział ze moze dymic z powodu wysokich temp. zewnetrznych....lecz jadac ostatnio w tepm.zew. ok 17stopni tez kopcił ale juz nie tyle co przy 35stop.

Opublikowano

rób logi

nie było na hamowni....lecz z tego co mówili przy tym programie ma ok 180km
CompSport

dziwne

Opublikowano
  • Autor

Co dziwne??? Nie hamowałem go gdyz panowie przyjechali do mnie i robili program ze tak powiem pod domem ,smigajac w koło wozem :)

Opublikowano

no nic pełna profeska :naughty:

ja bym robił logi i pojechał na hamownię

Opublikowano

pewnie przesadzony CHIP :thumbdown:

Opublikowano

i będziesz tak długo śmigał aż Ci tłoków nie popali :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba jechac do chłopaków zeby sprawdzili co sie dzieje...Moze np. tylko przepływka siada..hmm ... no zobaczymy.[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:26_________________________________________________I tak dla zrozumienia - nie dymi jakos strasznie ze za mna nic nie widac i ktos sie dusi... Poprostu zauwazylem ze chmurke w lusterku widac jak odchodze na 2 biegu.Na 3 juz tego nie ma .....

Opublikowano

jak masz 180 ps to napewno przesadzony program. ja mam pompki BQ mocniejsze od BA i turbo to samo i mam 173ps,a ludzie mowia ze na turbo awx rzadko przekracza sie 170 ps

Opublikowano

180 na pewno nie masz.

soft pod domem bez hamowni heh :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Krakowski Compsport nie ma hamowni...

Fakt ze dokładnie nie wiem ile ma mocy,w kazdym razie idzie dobrze...

Opublikowano

Stawiam na przesadzony soft :gwizdanie:

Opublikowano

Krakowski Compsport nie ma hamowni...

Fakt ze dokładnie nie wiem ile ma mocy,w kazdym razie idzie dobrze...

a już się bałem to że Patryk z Bielska odwalił taką kaszanę :gwizdanie:

Compsport z Bielska nie powinien się przyznawać do tych z Krakowa :rolleyes:

z pewnością jest tak jak piszą poprzednicy, dowalili gotowcem, coś delikatnie przestawili i pasuje, a że jest dowalone koksu w ciul to potem tak się dzieje :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A własnie ze Patryk pisał mape do mojego wozu...................................

Dzwoniłem do chłopakow i w srode mam podjechac na sprawdzenie.Z tego co mówia bedzie to wina seryjnego IC....

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 15:39_________________________________________________Auto sprawdzone i wszystko gra na to wyglada a przy takiej mocy musi lekko przydymic.

IC do wymiany temperature ma powyzej 60stopni a powinno byc ok 40stopni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.