Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Uruchamianie silnika


piotrek7543

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z uruchamianiem silnika problem polega na tym że np: po dwu godzinnym postoju muszę długo kręcić rozrusznikiem i dodać trochę gazu.Nie ma na to wpływu czy silnik jest zimny czy rozgrzany.Jeżeli postój trwa np: 15min ,to nie ma tego problemu.Wcześniej miałem AAH V6 i zauważyłem jedną różnicę W AAH po przekręceniu kluczyka można było usłyszeć dźwięk pompy paliwa,z kolei w ACK po przekręceniu kluczyka nic nie słychać. Dodam jeszcze ze na komputerze pokazuje się błąd czujnika temperatury.Dziękuję za wszelkie porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ten czujnik nie ma nic do odpalania

najlepiej zapnij vag-a i sprawdź jaka temperaturę silnika dostaje ecu benzynowe i będziesz wiedział czy pokazuje dobrze..

zamiast vag-a możesz sprawdzić to klimatronikiem - jest o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadki ze w waszych motorkach zdychaly zaworki cisnienia na listwie i tez kreciles i kreciles warto to sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ten czujnik nie ma nic do odpalania

najlepiej zapnij vag-a i sprawdź jaka temperaturę silnika dostaje ecu benzynowe i będziesz wiedział czy pokazuje dobrze..

zamiast vag-a możesz sprawdzić to klimatronikiem - jest o tym na forum.

powitać, właśnie dojrzałem temat, u mnie to samo, muszę ciut gazu dać żeby szybciej odpalił - pomóż kolegom, w którym to jest miejscu ? forum to dość rozległe terytorium... :hi: znalazłem :

wciskasz pierw obiekt zamknięty przytrzymujesz a następnie górna sztrzałke(na szyby) -chłopaki piszą że i tak trudno to rozszyfrować... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciskasz pierw obiekt zamknięty przytrzymujesz a następnie górna sztrzałke(na szyby) -chłopaki piszą że i tak trudno to rozszyfrować... pzdr

nie wiem co w tym trudnego :cool1: poprostu naciskasz klawisz cyrkulacji oraz strałkę do góry na klimatroniku. Dodatkowo podaje link do kodów klimatronika

Z tym odpalaniem mam podobny problem , w wolnym czasie sprawdze stan mojego czujnika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: już klikałem i jakieś cyferki przestawiłem miałem pietra że to jakiś kosmiczne parametry zmieniam a to tylko kanały :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...