Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prospekty, katalogi itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przeszukałem już forum pod kątem tego tematu ale nic nie znalazłem..

Chciałbym więc zapytać, czy dysponujecie prospektami i katalogami naszych Audi? Nie będę ukrywał, że intrersuje mnie katalog A4 z lat 1995/96 - czyli mój nowy nabytek. :) Wiem, są na Allegro i Ebay, ale chyba nie o to chodzi żeby wywalać kasę dla "komercyjnych" kolekcjonerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem czy wybrałem dobre miejsce na to pytanie... Zgodnie z tematem, szukam katalogów do AUDI A4 B6 Sedan/Avant/Detale wydanych w 2003 i 2004 roku. Od jakiegoś czasu poluję na nie na allegro, niestety cisza. Interesuje mnie odkupienie lub zrobienie skanów. Jeśli te opcje odpadają - wystarczy info odnośnie oferowanego w danym roczniku wyposażenia.

Jeśli ktoś z Was ma coś takiego na stanie - bardzo proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje prospekt A4 B5 przed 2 liftem. najlepiej Avant. moze ktos zeskanowac i wrzucic?

Jak ktos potrzebuje B5 po 2 lifcie - mam takowy (a nawet dwa- samo auto i wyposażenie) po polsku i mogę udostepnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje prospekt A4 B5 przed 2 liftem. najlepiej Avant. moze ktos zeskanowac i wrzucic?

Jak ktos potrzebuje B5 po 2 lifcie - mam takowy (a nawet dwa- samo auto i wyposażenie) po polsku i mogę udostepnic.

Wrzuć na forum, przyda się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy:

Też z tym sie głowiłem, na samym dole pod opcja numer 3 po praqwej stronie ledwo widoczne szare kółeczko pobierz/download :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 11:41_________________________________________________ :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tej jakże dawnej prośby,

czy ktoś jest w posiadaniu takiego katalogu w wersji PDF?

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 posty wyżej jest link :doh1:

Zgadza się, tylko że to jest do wersji B5, a ja poszukuję do B6 :confused4:

Czy ktoś jest w posiadaniu katalogu do A4 B6 wyd. 2003 i 2004 (sedan/avant/detale) ? :rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do B6 nie ma :confused4:

A przydałoby się bardzo, by wiedzieć co jest w wyposażeniu (fabrycznym) auta z 2003 - 2004 roku bo za takim się rozglądam.

Może ktoś będzie w posiadaniu to wrzuci chociaż kilka stron z wyposażeniem :notworthy:

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...