Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???


gizmex

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!! Jedna sprawa jesli chce sie wsadzic taki grill trzeba niestety pociagnac to dalej i zrbi to jak sie nalezy... Mi ogolnie sie ten pomysl podoba, autko niezle wyglada i sam bym sobie takiego grillka wsadzil powiem szczerze nie stac mnie na s/rs4 ale napiszcie mi prosze ile kosztuje taka przerobka?? tzn napewno trzeba kupic zdezak, maske i lampy co jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!! Jedna sprawa jesli chce sie wsadzic taki grill trzeba niestety pociagnac to dalej i zrbi to jak sie nalezy... Mi ogolnie sie ten pomysl podoba, autko niezle wyglada i sam bym sobie takiego grillka wsadzil powiem szczerze nie stac mnie na s/rs4 ale napiszcie mi prosze ile kosztuje taka przerobka?? tzn napewno trzeba kupic zdezak, maske i lampy co jeszcze??

tak naprawde to nic z B7 niepasuje do B5 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w niemczech (pozdro dla Wormsu )uchwyciłem taka A4 ,ale ona sie prezentowała japitole ............i te fele miodzio :oklaski: silnik też nie był chyba mały bo ryk z tej bestii słychać było juz na poczatku ulicy . Ładnie przerobiona b5 na b7 ;)

dsc04973xy1.jpg

By johnybravo21a4, shot with DSC-P41 at 2007-10-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalibyscie sobie spokoj....tak beszczescic samochody. Jak sie komus marzy duzy gril to niech sobie poszuka B7 i tyle. Naprawde nie rozumiem jak mozna na sile probowac robic z samochodu cos czym nigdy nie byl i nie bedzie. Tak na marginesie dodam, ze tak dalece idace poprawki powinny byc zabronione przepisami. Ciekaw jestem ile kosztuje takie kompleksowe przybajerzenia B5 w duzy grill i podobne pierdoly... nie wiem czy nie lepiej troche kasy dozbierac, poczekac az rocznik spadnie i kupic to B7. Przeciez jak ktos przerobi B5 na taki koszmarowoz to na koniec juz tylko na zlom go oddac bo kto to kupi potem????

Robcie sobie z samochodami co wam sie podoba, wasze prawo. Ja jestem zagorzalym przeciwnikiem tuningu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zagorzalym przeciwnikiem tuningu i tyle.

to po cholere wlałeś w temat tuningu?

Tak na marginesie dodam, ze tak dalece idace poprawki powinny byc zabronione przepisami.

Robcie sobie z samochodami co wam sie podoba, wasze prawo.

żeś jest chopie konsekwentny jak kaczyński

i nie nasza wina że nie lubisz tuningu, i nie właź po prostu do tego tematu jak Ci sie nie podoba tuning i to zagorzale :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zagorzalym przeciwnikiem tuningu i tyle.

to po cholere wlałeś w temat tuningu?

Tak na marginesie dodam, ze tak dalece idace poprawki powinny byc zabronione przepisami.

Robcie sobie z samochodami co wam sie podoba, wasze prawo.

żeś jest chopie konsekwentny jak kaczyński

i nie nasza wina że nie lubisz tuningu, i nie właź po prostu do tego tematu jak Ci sie nie podoba tuning i to zagorzale :bicz3:

To, ze jestem przeciwnikiem tuningu nie znaczy, ze strzelam do kazdego kto sie odwazy poprawiac fabryke. Tak jak napisalem, swiete prawo wlasciciela co zrobi ze swoim autkiem. Ale ja mam tez prawo powiedziec co mysle na ten temat, szczegolnie ze nie wypowiadam swojego zdania w sposob obrazliwy dla kogokolwiek (nie pasuje porownanie do postaci politycznej). I masz racje, nie pojawie sie juz na tym dziale forum bo niema tu niczego co mogloby mnie zainteresowac. Wszedlem ot tak, bo jestem nowy i patrze co gdzie i jak.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalibyscie sobie spokoj....tak beszczescic samochody. Jak sie komus marzy duzy gril to niech sobie poszuka B7 i tyle. Naprawde nie rozumiem jak mozna na sile probowac robic z samochodu cos czym nigdy nie byl i nie bedzie. Tak na marginesie dodam, ze tak dalece idace poprawki powinny byc zabronione przepisami. Ciekaw jestem ile kosztuje takie kompleksowe przybajerzenia B5 w duzy grill i podobne pierdoly... nie wiem czy nie lepiej troche kasy dozbierac, poczekac az rocznik spadnie i kupic to B7. Przeciez jak ktos przerobi B5 na taki koszmarowoz to na koniec juz tylko na zlom go oddac bo kto to kupi potem????

Robcie sobie z samochodami co wam sie podoba, wasze prawo. Ja jestem zagorzalym przeciwnikiem tuningu i tyle.

no takiego bełkotu to jeszcze nie czytałem. :sick3: po pierwsze to szacun wielki dla każdego kto podejmuje się tuningu swojej bryki,jeśli to ładnie wyjdzie,po drugie masz problem z przeanalizowaniem całego tematu. bowiem pisane było że jeśli ktoś, nie wnosi nic nowego do tego tematu więc niech swoje żale i przebłyski myślowe zredaguje w np. "Tinie" albo "Pani Domu".

i po trzecie za nazwanie A4 "KOSZMAROWOZEM" nalezy ci się, cytuje:" to należy Ci się ostrzeżenie, kop w d*pę i urwanie ucha." :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki może by nieźle wyglądał. dziś znalazłem na pokazach coś takiego

obraz092ra6.jpg

obraz093am3.jpg

obraz095eo9.jpg

nie zapytałem o mocowanie :disgust: ta nakładka nad grillem mnie zastanawia, maska nad czy pod, albo czy to uchylne :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w niemczech (pozdro dla Wormsu )uchwyciłem taka A4 ,ale ona sie prezentowała japitole ............i te fele miodzio :oklaski: silnik też nie był chyba mały bo ryk z tej bestii słychać było juz na poczatku ulicy . Ładnie przerobiona b5 na b7 ;)

dsc04973xy1.jpg

By johnybravo21a4, shot with DSC-P41 at 2007-10-03

zaczyna mi sie to podobac.

taki może by nieźle wyglądał. dziś znalazłem na pokazach coś takiego

obraz092ra6.jpg

obraz093am3.jpg

obraz095eo9.jpg

nie zapytałem o mocowanie :disgust: ta nakładka nad grillem mnie zastanawia, maska nad czy pod, albo czy to uchylne :shocked:

czy ja dobrze widze cene?? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> murzyn cena zagramaniczna ale w polsce pownie taniej by znalazł(jak taki jest). fajny projekt, troche kasy i czasu a na pewno coś ładnego by się zrobiło. wyglądało by lepiej niż ori B7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

399€ ??[br]Dopisany: 11 Listopad 2007, 22:33 _________________________________________________to jest zywica czy ABS?? Jak wyglada sprawa ze wzmocnieniami?? Bezpieczenstwo bierne tez jest istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro przerabiaja na nowy przod tez w tych cenach.. Takze nie wiem czy az taka przeginka to jest.. Ja w kazdym razie nigdy bym nie dal za to tyle kasy.. O ile w ogole bym sie zdecydowal na przerabianie i kaleczenie B5.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...