Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podgrzewanie zamka


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Podgrzewanie zamka nie zależało od rocznika ale od wersji wyposażenia i tego ile kto dołożył przy zakupie pieniążków.

Nie jestem pewien, ale już w B4 w opcji chyba było.

Stary temat ale może warto odgrzać jako że zima już blisko. Ja mam auto z '95 i zamek jest podgrzewany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznam super bajer, ale!

ja mam na pilota i mam 2 pytania :)

1. Czyli jak mam lepsze wyposazenie (na pilota) to w zimie mam gorzej bo nie mam podgrzewania i jak zamarznie to nie wejde!

2. Tam w tym opisie bylo wspomniane o awaryjnym otwarciu wlewu paliwa. Mozna prosic o rozszerzenie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Czyli jak mam lepsze wyposazenie (na pilota) to w zimie mam gorzej bo nie mam podgrzewania i jak zamarznie to nie wejde!

"normalnie całe życie z wariatami" - bez obrazy to cytat :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiki, 11 przykazanie...nie cudzosłów ;)

1. Czyli jak mam lepsze wyposazenie (na pilota) to w zimie mam gorzej bo nie mam podgrzewania i jak zamarznie to nie wejde!

sprawdz sobie w kodach wyposarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiki, 11 przykazanie...nie cudzosłów

ulti napisał/a:

1. Czyli jak mam lepsze wyposazenie (na pilota) to w zimie mam gorzej bo nie mam podgrzewania i jak zamarznie to nie wejde!

buahhha ale to była pierwsz myśl jaka mi się nasuneła po przeczytaniu tego posta uważam że jest jednym z "najlepszych" na forum buahhha :mrgreen:

sorki za moje poczucie humoru ale nie mogę się powstrzymać buahhaaa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wróce do klimatronika po 2 lifcie. w dzien faktycznie wygląda on jakoś mikro ale kto ma ten wie że wieczorem jest wszystko piknie czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wróce do klimatronika po 2 lifcie. w dzien faktycznie wygląda on jakoś mikro ale kto ma ten wie że wieczorem jest wszystko piknie czytelne.

ale wyswietlacz jest stanowczo za maly ... przynajmniej dla mnie ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur napisał/a:

No ja wróce do klimatronika po 2 lifcie. w dzien faktycznie wygląda on jakoś mikro ale kto ma ten wie że wieczorem jest wszystko piknie czytelne.

ale wyswietlacz jest stanowczo za maly ... przynajmniej dla mnie .....

:roll: mi tam sie bardziej podoba...za maly nie jest... ale kwestaia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potwierdzam, ze mam podgrzewany bebenek napewno od strony kierowcy. Wiec w B5 przed liftem tez byly ale, od ktorego rocznika to nie wiem.

to nie zalezy od rocznika tylko od wersji wyposazenia a dokladnie takie bajery byly dostepne w pakiecie "Komfort" ... :twisted:

:shock: dopiero teraz zobaczyłem na date Twojego posta .... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak najszybciej sprawdzic czy mam podgrzewanie? czy w przypadku centralnego na pilota nie wpływa na jego pracę niska temperatura?

Dodatkowo zauważyłem od pewnego czasu jedna rzecz,

Za kazdym razem jak z pilota zamykalem czy otwieralem samochod to migacze mrugnęły bez zadnego sygnału.

Ale dziś zauwazyłem ze nie mrugają przy zamykaniu samochodu.

Zawsze po tym wiedziałem ze jest zamkniety a teeraz musze patrzec na rygle czy zamknalem :(

Wiecie co mozna z tym zrobic?

p-m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak najszybciej sprawdzic czy mam podgrzewanie?
sprawdz w kodach wyposażenia, są na 2 stronie książki serwisowej lub we wnęce koła zapasowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i nie ma tego w kodach ale za to mam bezpiecznik 17 ???

Czyli coś tu jest nie tak albo ja juz zgłupiałem :/

To po co ten bezpiecznik jak nie ma w kodach?

I dlaczego nie ma bezpiecznika z podpisem podgrzewania kierownicy? wie ktoś pod jaki bezpiecznik jest to podłączone? i jak się to włącza?

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odgrzebuję trochę stary temat ale niedawno dołączyłem do klubu.

Ja już z tego nic nie rozumiem !

Mam B5 z 2000r. i centralny bez pilota. Nie mam bezpiecznika nr 17. W instrukcji obsługi (włoskiej, bo auto sprowadzone z Włoch) pisze, że bezpiecznik nr 17 odpowiada za nawigację i podgrzewanie zamka, ale w opisie znajdującym się na wewnętrznej pokrywie skrzynki bezpieczników (opis po niemiecku !) wychodzi, że bezpiecznik nr 17 odpowiada za "nawigację, pojazd specjalny" !

To jak to w końcu jest ? Mam to podgrzewanie czy nie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanwialem dlaczego mnie wkładka od zamka raz prawie poparzyła, juz byłem gotów drzwi rozbierać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...