Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak sytuacja z autem? już wszystko ok?

Opublikowano
  • Autor

i jak sytuacja z autem? już wszystko ok?

Jest lepiej,ale to jeszcze nie to.W tym miesiacu leci do wymiany nastawnik w pompie,bo sie podobno przycina.

A tak to kuracja lakieru,a w niedlugim czasie letnie kola z nowymi felgami i polerka lakieru.

Opublikowano

chętnie obadam autko w Kaletce :hi:

Opublikowano

i jak sytuacja z autem? już wszystko ok?

Jest lepiej,ale to jeszcze nie to.W tym miesiacu leci do wymiany nastawnik w pompie,bo sie podobno przycina.

A tak to kuracja lakieru,a w niedlugim czasie letnie kola z nowymi felgami i polerka lakieru.

a robiles cokolwiek zeby bylo cos wiecej niz te 150PS ?

Opublikowano

A tak to kuracja lakieru,a w niedlugim czasie letnie kola z nowymi felgami i polerka lakieru.

No nie wiem czy kuracja pomoże, jak Twój gnojowóz wygląda mniej więcej tak :naughty:

4379284599_a8b52dd44e.jpg

Opublikowano
  • Autor

i jak sytuacja z autem? już wszystko ok?

Jest lepiej,ale to jeszcze nie to.W tym miesiacu leci do wymiany nastawnik w pompie,bo sie podobno przycina.

A tak to kuracja lakieru,a w niedlugim czasie letnie kola z nowymi felgami i polerka lakieru.

a robiles cokolwiek zeby bylo cos wiecej niz te 150PS ?

Wymienilem najgorszy wtrysk i sprawdzili mi jeszcze raz pompe.

Poprawilo sie znacznie,tylk nie wiec co bylo zasluga.Powiedzieli,ze nastawnik sie troche przycinal,ale go rozruszali.Chce teraz go wymienic na nowy.Pozniej ewentualnie wymienie wtryski.Teraz nie jest z nimi najgorzej.Szczerze to powoli sie przyzwyczajam ,bo szkoda mi juz pakowac niewiadomo jakiej kasy w to auto.

Opublikowano

Jak już będziesz sprzedawał na części to biorę przedni zderzak, już Ci zresztą mówiłem :>

Opublikowano

...a ja tylną dokładkę i może końcówki wydechów... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak już będziesz sprzedawał na części to biorę przedni zderzak, już Ci zresztą mówiłem :>

Spoko,i tak dzisiaj sporo czesci przelozylem od Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

...a ja tylną dokładkę i może końcówki wydechów... :naughty:

A banke cytrynowki chcesz??

Opublikowano

No dobra żartowałem :> Oddaj co zabrałeś :>

Opublikowano

A banke cytrynowki chcesz??

...tylko pod warunkiem że siorbniesz fiutka.... :wink4::decayed:

Opublikowano

A banke cytrynowki chcesz??

...tylko pod warunkiem że siorbniesz fiutka.... :wink4::decayed:

Wypsiu a jesteś niemieckim emerytem? Bo jak nie to zapomnij, nie masz szans u Bieńka :decayed::tongue4:

Opublikowano

A banke cytrynowki chcesz??

...tylko pod warunkiem że siorbniesz fiutka.... :wink4::decayed:

Wypsiu a jesteś niemieckim emerytem? Bo jak nie to zapomnij, nie masz szans u Bieńka :decayed::tongue4:

... :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

Wypad stare zwyrole.

Opublikowano

A banke cytrynowki chcesz??

...tylko pod warunkiem że siorbniesz fiutka.... :wink4::decayed:

Wypsiu a jesteś niemieckim emerytem? Bo jak nie to zapomnij, nie masz szans u Bieńka :decayed::tongue4:

... :laghing2:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czyli Bieniek wciaz samochod nie jest do konca sprawny :confused4: :confused4: .

Nie denerwuje Cie to ze wlasnie tak jest :decayed: , mnie by wkur* na maxa ze nie trzyma mocy i nie jezdzi jak powinien...

Bedziesz mial problem przy sprzedazy ...

Opublikowano

No ale Bieniek nie sprzedaje dupowoza :cool1:

Opublikowano

nie sprzedaje bo zainwestował w nowy silnik..wsadzil 1,6 w gazie i w końcu ma seryjną moc :kox:

Opublikowano
  • Autor

No wkurza strasznie,ale co zrobic...

Nie bede chyba juz go ruszal.Powoli rodzi sie nowy pomysl i chcialbym, aby wszystko wypalilo. To narazie nic nie powiem :decayed:

Opublikowano

Swap na 2.7 :naughty: :naughty: :naughty:

Flyer przetarl szlaki wiec mozna rezac... Q masz a to podstawa do takiego rezania :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.