Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

upss:decayed:

Bieniek szacował koszta sumiennie,ale jednak chyba cos dojdzie:whistling::grin:

Mam juz wprawe:wink:

Budzet remontowy mieszkania zmienia mi sie codziennie:polew::polew::polew:

Opublikowano

upss:decayed:

Bieniek szacował koszta sumiennie,ale jednak chyba cos dojdzie:whistling::grin:

Mam juz wprawe:wink:

Budzet remontowy mieszkania zmienia mi sie codziennie:polew::polew::polew:

a to prawda,z 2 zaraz robi sie 12,a za chwile 17:polew::polew::polew:

Opublikowano
znalazłem twoje dwie wypowiedzi,nie cytaty,cytatami stały sie,gdy je przytoczyłem,czyli z a c y t o w a ł e m,ale to tak na marginesie,zawsze warto sie czegos nowego dowiedziec,prawda:decayed:,a znalazłem tylko to,gdyz nic innego w temacie nie napisałeś,tak dla jasności:whistling:,a co do drugiej części twojej wypowiedzi,to nie mi cos zaczęlo przeszkadzać,tylko tobie:wink:,natomiast,co do tekstu z waleniem konia,chyba dwoje dorosłych facetów nie powinno w ten sposób z sobą rozmawiać,nie uważasz,trzymaj jakis poziom:cool1:

No i co z tego że tylko tyle napisalem, czepiłeś się tych dwóch "w y p o w i e d z i" profesorze Miodek jak rzep psiego ogona.

Napisalem że to było w żarcie a ty teraz bedziesz o tym przez 5 stron pisał, że mi coś przeszkadza. Jakoś Dev zrozumiał żart i się nie obraził a ty bierzesz to do siebie jakbym coś osobiście do Ciebie miał chociaż nawet Cię nie znam:facepalm:

Skończ już bo to sie robi nudne

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Budzet remontowy mieszkania zmienia mi sie codziennie:polew::polew::polew:

Ale to już będą przyjemne wydatki a apetyt rośnie w miarę jedzenia:decayed:

Opublikowano

Beniek, byłem pewny, że widziałem Twoją furę na żywo... Ale jak patrzę na siga to chyba coś mi się przyśniło... no chyba że ktoś u nas ma replikę :P

Niech Ci służy jak najdłużej :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Maly update :decayed:

20130726_122805.jpg

Opublikowano
  • Autor

Pieknie:wink::wink:

Opublikowano

Po co hamulce jak jeszcze nie jeździ :grin:

Opublikowano

Jak zacznie jezdzic to juz wszystko będzie gotowe.

Opublikowano

A brembo 4 tloczkowe masz?

Opublikowano

Mam, na tarcze 320 i 345mm wszystkie zestawy p&p.

Ale Bieniek chcial na 6 tlokach.

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Cos takiego:

20130615_122325_1.jpg

Opublikowano
Mam, na tarcze 320 i 345mm wszystkie zestawy p&p.

Ale Bieniek chcial na 6 tlokach.

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Cos takiego:

http://s18.postimg.org/6t8yhtgl1/20130615_122325_1.jpg

sweet ile taka przyjemność na 320?

kumpel ma takie w 350konny leonie cupra r. W porównaniu do moim s4 to one nic nie ważą. Lekkie w ch...j:shock3:

A zmiana klocków to bajka. Jak kupię A4 DTM to się na pewno zglosze

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Cos sie dzieje caly czas:

994398102_naaexas.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze ciepłe foto do Reggi.

Opublikowano
  • Autor

Srebna,albo szara.

Opublikowano
  • Autor
Srebna,albo szara.

to mieszek tez pasuje taka nicia obszyc :decayed:

Właśnie o tym zapomniałem.:facepalm::facepalm:

Opublikowano

Bieniek męskie auto masz teraz:good: Pozazdrościć konfiguracji:wink: Nie czuć już nic ropą?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nic,a nic:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.