Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Oklejanie szyb inaczej


ŁYSY44

Rekomendowane odpowiedzi

efmamd.jpg

oklejał już ktoś na forum w ten sposób szyby

nie widziałem tego na żywo

jestem ciekaw jak to wygląda może ma ktoś zdjęcia samochodów z szybami oklejonymi w ten sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie to wygląda i ciekawie tylko na ile to jest trwałe mój fachman co mi przyciemniał szyby osobiście nie polecał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zdjęcie mam wrażenie jakby to była folia ala lustro weneckie. Jeżeli to faktycznie daje taki efekt, to pierwsze zatrzymanie przez Policje do kontroli będzie się wiązało ze zrywaniem foli.

A certyfikaty itp. to można sobie w tym momencie wsadzić w ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój fachman co mi przyciemniał szyby osobiście nie polecał...

a dlaczego, co się z nią dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zdjęcie mam wrażenie jakby to była folia ala lustro weneckie. Jeżeli to faktycznie daje taki efekt, to pierwsze zatrzymanie przez Policje do kontroli będzie się wiązało ze zrywaniem foli.

A certyfikaty itp. to można sobie w tym momencie wsadzić w ... :kwasny:

Lustro fenickie :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak sie przygladam i wydaje mi sie ze to takie odbicie swiatla... z przodu widac dom na bocznych tyl drzewa a na tylnej z tej perspektywy niebo... jakby pogoda byla slaba..dodatkowo siarowato to wyglada.. chyba ze ktos ma np. czarny dach i zrobil by to jako przejscie z koloru na czarny dach ... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zdjęcie mam wrażenie jakby to była folia ala lustro weneckie. Jeżeli to faktycznie daje taki efekt, to pierwsze zatrzymanie przez Policje do kontroli będzie się wiązało ze zrywaniem foli.

A certyfikaty itp. to można sobie w tym momencie wsadzić w ... :kwasny:

Lustro fenickie :wink4::tongue4:

Dokładnie !! :good: Przepraszam za pomyłke !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem takie oklejenie na zywo-PORAZKA!!!!!!!!!!!! :thumbdown:Ruskie w takich foliach sie lubuja!!Dobre na Lade Samare!!!!Kumpel ma taka folie na B6 tylko w niebieskim odcieniu-poprzedni wlasciciel Irlandczyk oszpecil autko a on z tym jezdzi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój fachman co mi przyciemniał szyby osobiście nie polecał...

a dlaczego, co się z nią dzieje

Nie dzieje się z nią nic innego , niż to co z innymi foliami. Odradzał dlatego, że folia ta jest mało popularna i musiał by ją zamawiać u swojego dostawcy... Firmy trudniące się przyciemnianiem szyb mają zazwyczaj 2-3 rodzaje folii w 4-5 stopniach przyciemnienia, natomiast tzw.szybiarze :kox: , mają zazwyczaj 1 rodzaj folii w kilku stopniach przyciemnienia ...Ta folia jest bardzo mało popularna ze względu właśnie na swój wygląd. Na nią naprawdę musi znaleźć się amator , a taki znajduje się bardzo sporadycznie a nawet w ogóle, i dlatego w stanach magazynowych się jej nie trzyma. Wybór tej folii wiąże się dla montera z dodatkowym zamówieniem, a to czas i pieniądze , wiec woli zamontować to co ma na stanie , czyli to na czym najlepiej mu się pracuje :gwizdanie:

A tak na marginesie uważam tak samo jak kolega Fidmac , folia ta pasuje do Łady Samary i do niczego więcej , ale że o gustach podobno się nie dyskutuje , więc jeśli komuś autko oklejone takim " cudem" się podoba to śmiało może ją dźgać na szyby bez obawy że coś się z nią będzie działo... No chyba że kupi ja ze straganu obok którego zaparkowana będzie Łada :naughty:

zdrów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda to jak Łada ruskich handlujących skarpetami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda to jak Łada ruskich handlujących skarpetami

Rozumie że wszyscy wyrażający opinie widzieli tak oklejone auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wasza krytyka jest w pełni uzasadniona bo jak może podobać sie coś takiego na czymś takim tzn BMW :polew:. Jeśli chodzi o samą folie to powiem tak, zgadzam się z wypowiedziami poprzednimi jeśli chodzi o kwestie zakładów przyciemniająch szyby - odradzają ponieważ jest to im nie na rękę, nie posiadają zazwyczaj takich folii i jest to dodatkowy koszt by zamówić takową folię dla wymagającego klienta. I teraz Was zaskoczę ponieważ w/w folię sama posiadam :> i jestem z niej dumna jeśli tak to mogę nazwać. Folia jednak jest założona w odwrotny sposób jak u tego czegoś tj. Na owej BMW. Moje autko posiada pakiet chrom i rożne inne takie srebrne dodatki powodują,że całość wyglada naprawdę dobrze. Każdy kto zaczyna chwalić moje autko nie omieszka skomentować szyb w pozytywach. Pozdro bo nie wiecie co dobre ... ale każdy Ma swój gust :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wasza krytyka jest w pełni uzasadniona bo jak może podobać sie coś takiego na czymś takim tzn BMW :polew:. Jeśli chodzi o samą folie to powiem tak, zgadzam się z wypowiedziami poprzednimi jeśli chodzi o kwestie zakładów przyciemniająch szyby - odradzają ponieważ jest to im nie na rękę, nie posiadają zazwyczaj takich folii i jest to dodatkowy koszt by zamówić takową folię dla wymagającego klienta. I teraz Was zaskoczę ponieważ w/w folię sama posiadam :> i jestem z niej dumna jeśli tak to mogę nazwać. Folia jednak jest założona w odwrotny sposób jak u tego czegoś tj. Na owej BMW. Moje autko posiada pakiet chrom i rożne inne takie srebrne dodatki powodują,że całość wyglada naprawdę dobrze. Każdy kto zaczyna chwalić moje autko nie omieszka skomentować szyb w pozytywach. Pozdro bo nie wiecie co dobre ... ale każdy Ma swój gust :tongue4:

Poka fotki ...... :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka fotki .....

Na pewno pokaże ale czekam na odpowiedni moment by pojechac gdzies z teren zrobic foto : :wink4:

:ok2: ............... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...