Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia na i po zlocie - hot line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kto wznosi toasty za klub :a4fan:

Opublikowano

bawcie sie bawcie wypijcie nasze zdrówko :drunk:

tylko nie przesadzać, bo nie chcę żyć ponad 100 lat ;)

Opublikowano

Bawcie się ludziska, szkoda ,że nie mogę z wami być Pozdrawiam. :audi::a4fan::thumbup::drunk:

Opublikowano

Bawcie się ludziska, szkoda ,że nie mogę z wami być Pozdrawiam. :audi::a4fan::thumbup::drunk:

podłaczam sie do zyczonek

moje zdrowko i mojego furacza tez wypijcie :drunk:

Opublikowano

W końcu jakiś odzew ze Zlotu :>

Widać że wszyscy jeszcze grzeczni :D

Opublikowano
Widać że wszyscy jeszcze grzeczni
Bo Malik zdjęcia trochę poprzerabiał hyhyhy. Nie chce mi się wierzyć że taki spokój i harmonia tam panuje. Malik dawaj foty z klubem A4 a nie klubem emerytów i rencistów. :polew:
Opublikowano

Nie pokazujcie zdjec , bo mi sie zal robi ze mnie tam nie ma :(

A co tam robi ten czarny czarnuch hhyyhyhy , mialo go nie byc przeciez :P

Opublikowano

na gorąco - wpadliśmy z Żonką na zlocik i przejazd po Olsztynie, było fantakurdestycznie :thumbup: przejazd Kolumny :a4fan:-ek po Olsztynie zrobił wrażenie myslę że nie tylko na Nas ale również na mieszkańcach. Przepraszamy wszystkich, zwłaszcza Icemana który wreszcie ruszył swoje cztery.. kólka :rolleyes: na naszą Warmińsko-Mazurską ziemię (a ja nawet nie wypiłem z nim coca-coli :drunk:), za to że tak krótko bylismy ale mamy wesele w rodzinie i wypada się pokazać. Miło było Was spotkać i poznać. Wielkie dzięki dla Taktusia za organizację. pozdrawiam Robson z Rodzinką :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

kilka twarzy rozpoznaję :naughty:

Opublikowano

Ja również, o nawet Murzyn dojechał. ale jest ekipa,tylko pozazdrośćić, dawajcie jakieś foto jeszcze.

Opublikowano

az normalnie ;( ze nie moge tam byc :wallbash:

spox, nadrobimy :drunk::dance:

Opublikowano

Jest ostro z rańca :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Ja już dotarłem , bo dostałem rano telefon i musiałem wcześniej wyjechać.Sorry , że bez pożegnania , ale o 6.00 jeszcze wszyscy spali :tongue4: Zlocik rewelacja.Serdeczne podziękowania dla Taktusia za organizacje i dla wszystkich , którzy przyjechali.Dzięki wielki.Było rewelacyjnie :a4fan:

Opublikowano

Zlot pierwsza klasa, super ludzie, super atmosfera, ubaw na całego.

Poniżej fota gwiazdy zlotu :polew:

3ef56bc138fe335d.jpg

Opublikowano

HAha dobra ta ostatnia fora :polew: czekamy na reszte fotek :)

Opublikowano

Zlocik koks...pierwsza klasa..... :thumbup:

pogoda rewelacyjna.....zabawa super :drunk:...az zal bylo wracac do domu...

dzieki wszystkim za mila atmosfere......i oby wiecej takich imprez......

Opublikowano

Wreszcie dotarem do domu resztką sił :polew: :polew: Impra kox na maxa !!!! limit :drunk: wyczerpany chyba 2050 :polew: :polew: Jeżeli siedzieli byśmy kilka dni to myślę że to jezioro zostałoby wypite przez nas jako zapojka :polew: :polew: :polew:

Taktuś - SZACUN za organizację :a4fan::thumbup:

Opublikowano

Ogolnie bylo ok furki zajeb... tylko jakos gorzej z atmosfera dla tych ktorzy byli tam pierwszy raz...Praktycznie jedyna osoba ktora zagadala byla Brynia wiec szacuneczek dla Niej :notworthy: niektorzy stwarzali atmosfere w stylu: sami swoi nowych nie lubimy...no ale...zycie...Najwiekszy respect dla Taktusia bo odwalil kawal dobrej roboty :thumbup::notworthy: :th: :a4fan:

Opublikowano

Micek ja tez bylam pierwszy raz na takiej imprezie....... :)

I wiekszosci osob nie znalam wczesniej.....oprocz grupy warszawskiej.......

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.