Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia na i po zlocie - hot line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza sie adadur potwierdzam.....

A jezeli chodzi o mnie......to pewnie na jeszcze nie jeden taki zlot przyjade......

Bawilam sie rewelacyjnie.......choc ciezej bylo na drugi dzien rano......ale to nic.......przednia zabawa w towarzystwie tak sympatycznych ludzi wszystko wynagradza :decayed:

Opublikowano

Ja to bardzo chcialbym przeprosic Wszystkich tych Ludzi ktorych na drugi dzien bolala glowa przez moje polewanie :polew: (ja tylko lalem do kieliszkow a nie do gardla :decayed: )

Opublikowano

To przepraszam tych z ktorymi nie dalem rady :drunk: czyli wszystkich :tongue4:

Opublikowano

No to jak juz tak sobie dziekujemy i wogole.......

To ja dziekuje adadurowi......za pomoc bo gdyby nie on to w piatek musialabym spac pod hotelem :polew:

Ale bylby ubaw rano :polew:

Opublikowano

W twoim towarzystwie z Murzynem byśmy pili do świtu i tak niedużo brakowało :drunk:

Opublikowano
Ale bylby ubaw rano

jakby cie dorwal najwiekszy erotoman gawedziarz pan od KANIEKULY to jeszcze bylo by fajniej :D

Opublikowano

W twoim towarzystwie z Murzynem byśmy pili do świtu i tak niedużo brakowało :drunk:

no 3 rano.....to juz prawie swit :D

Opublikowano

Tylko pozazdrościć wam wypadu :oklaski:

Być moze po powrocie z NL pojawie sie na spocie Warszawskim ..moze kiedys przyjdzie mi napic sie dobrego truna na spocie ogolnopolskim :drunk::dance:

Opublikowano

No to ja jeszcze dziekuje Hornetowi, ze mimo checi......jednak nie wrzucil mnie do ogniska :decayed:

Opublikowano

A gdzie jest Hugo i Murzyn???

Właściwie o Murzyna to się jescze można nie martwić, pewnie dochodzi do siebie, ale co z Prezesem????

dali znac ze dotarli do domkow......a pozniej sie pewnie po cichu zwineli i polecieli do Kaletki :D

Opublikowano

wszyscy cali i zdrowi Prezes z samego rana uciekl zeby nie placic kary za klubowiczow :polew:

Ale spokojnie Hugo poprosilismy kierowniczke zeby wyslala fakturke do Ciebie do domu :)

Opublikowano

Brynia o prezesa też niema się co martwić - po Wiśle dopiero na 3 dzień sie odezwał więc nic nowego.Po każdym naszym dużym zlocie Perezes siedzi przez 3 dni przy biurku i robi listę liści do sprzedania ( jednym słowem podsumowuje zachowania klubowiczów )

Opublikowano
Ojjjjjj, to ja mogę całe drzewo dostać

liscie to spoko wazne bys nie dostala szyszki :D

po Wiśle dopiero na 3 dzień sie odezwał więc nic nowego

a to sie zgadza nie kazdy ma taka psyche ze wytrzyma na zlocie pozniej trzeba odwiedzac terapeute :decayed:

Opublikowano

Impry były KOX ludzie jak zawsze KOX , wielkie dzieki za organizacje :)

Wczoraj miałem mega kaca , jeszcze dzisiaj mi źle , ale i tak sie kurvva opłacało :)

Szkoda tylko że nie wcelowałem szpadlem w CTV ...hyhyhy

Opublikowano
Szkoda tylko że nie wcelowałem szpadlem w CTV .

ważne ze trafiles centralnie w latarnie az biedna przygasla :polew:

Opublikowano

hmm, skąd ja znam tego gościa... z telewizji, czy skąd ?

:mysli:

Opublikowano

Jakaś taka znajoma ta twarz.... hmmmmm :mysli:

Opublikowano

Brawo dla Prezesa. całkiem fotogeniczny. :)

Opublikowano
Przeważali forumowicze z Warszawy

:thumbup:

Prezes ale jakie masz czadowe zdjecie :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.