Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juropek: dodaj jeszcze do tematu date, godzine i miejsce następnego spotkania. Np. "Spotkanko w Piasecznie!! 23 luty, g.19, parking Kaufland"

Opublikowano

napisałem mu wiadomość (moderatorowi)

widać ze oszczał ciepłym moczem .... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

też to zauważyłem :wallbash: może jak będę pisał codziennie to dla św. spokoju podczepi :polew:

Opublikowano

No teraz jest git :good:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 13:19_________________________________________________ :hi:

kurka wodna nie będzie mnie na tym spotkaniu - kolejne szkolenie do 21 :kwasny:

Opublikowano

też to zauważyłem :wallbash: może jak będę pisał codziennie to dla św. spokoju podczepi :polew:

ja zadziałam , moze pomoże :decayed:

Opublikowano

Pomogło :naughty:

Opublikowano

Pomogło :naughty:

jednak co :witch1: to :witch1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe normalnie dziękować :)pokłony dla Moda :polew:

Opublikowano

Panowie potrzebuję podpiąć się pod VAG jestem z Piaseczna pomoże ktoś??

Opublikowano

...podjedz na spota może ktoś weżmie ze sobą vaga :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Mnie tez by się przydał Vag

Opublikowano
  • Autor

a komu by się nie przydał??? :polew:

Opublikowano

Przeciez bedzie mistrz vaginy zwany Spankejem , niech wam pooagarnia fury

Opublikowano

Jak ogarne kompa do jutra, bo mi vista :rant: narobiła takiego pierdolnika że musiałem wszystko delete, to wezmę na spota kabelek...

Opublikowano

Spoko podjadę bo mi to mój już całkowicie wariuje na tym mrozie nie chce dziad palić[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:00_________________________________________________Dobrze że tam jest myjnia na tym parkingu to może od razu się ogarnię :naughty:

Opublikowano

Spoko podjadę bo mi to mój już całkowicie wariuje na tym mrozie nie chce dziad palić[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:00_________________________________________________Dobrze że tam jest myjnia na tym parkingu to może od razu się ogarnię :naughty:

moj myjni z pol roku nie widzial ;)

Opublikowano

Jestem zwolennikiem myjni ręcznych ale przy takim mrozie to tylko myjnia z suszarką :gwizdanie: .

Opublikowano
  • Autor

hahaha niech myje :polew: :polew: mój szwagier umył xD bagażnik mu się otwierał tylko reszta przymarzła, wyobraźcie sobie sytuację jak wychodzę z klatki a, tam tylko nogi widać jak nurkuje przez bagażnik (sedan honda) do środka :polew: trzy dni z tym walczył.

Opublikowano

..kude chyba nie dam rady podjechać ;( ma 2 zmiane i do tego kupe roboty

ale bede walczył :decayed:

Opublikowano

Nowy jestem , wiec z mila checia sie zjawie i poznam towarzystwo :) o ile się wyrobię bo do Piaseczna z Żoliborza pewnie troche się nastoję :))

Mam nadzieję,żę do zobaczenia:)

peace!

Sieva

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.