Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koniec z akcyzą na samochody :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/442697,akcyza_ustawa_upraszczajaca_oswiadczenia_o_oleju_opalowym_podpisana.html

wreszcie będzie "normalnie" i nie będzie się płaciło 18,6% za auta powyżej 2 litrów :notworthy:

Opublikowano
:brawo:
Opublikowano

nie ma sie co cieszyc za szybko

nasz wspanialy rzad wprowadzi pewnie cos innego zamiast akcyzy, niekoniecznie lepszego od niej

Opublikowano

nie ma sie co cieszyc za szybko

nasz wspanialy rzad wprowadzi pewnie cos innego zamiast akcyzy, niekoniecznie lepszego od niej

2 dni temu jakiś ziomek z PO wypowiadał sie w radiu nt. tej sprawy ,decyzję prezydenta tłumaczył m.in. faktem, że władze kraju chcą coś zrobić, by Polacy zaczęli sprowadzać coraz to nowsze auta z nieco wiekszymi silnikami jak tylko poniżej 2000cm3, bo wciąż duża część to auta > 10 lat z małymi silnikami. Przez akcyzę rynek aut sprowadzanych do kraju jest dość ograniczony i wszyscy na tym tracą.

Miejmy nadzieję, że faktycznie dotrzymają słowa. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dlatego trzeba czekać do września i dopiero wtedy kupować :)

Opublikowano

podatki podnossza a zlikwiduja akcyze ?? zapomnijcie, zaraz bedzie jakis nowy przepis i trzeba bedzie placic chore pieniadza

chociaz licze ze UE zrobi co powinno i nie bedzie takich numerow

Opublikowano

"Obecne rozwiązanie sprawia, że prywatni importerzy mocno zaniżają wartość sprowadzanego pojazdu. W rezultacie budżet państwa traci. "

Jasne, szczególnie, że z celnikami nie ma zazwyczaj gadki. Biorą do ręki Eurotax i sprawdzają wartość auta.

Opublikowano

oby tak było bez ukrytych innych kosztów zafundowanych przez polityków .... dla mnie bomba ...

Opublikowano

Jasne, szczególnie, że z celnikami nie ma zazwyczaj gadki. Biorą do ręki Eurotax i sprawdzają wartość auta.

Handlarze i na to znaleźli sposób. :gwizdanie:

Opublikowano

Jasne, szczególnie, że z celnikami nie ma zazwyczaj gadki. Biorą do ręki Eurotax i sprawdzają wartość auta.

Handlarze i na to znaleźli sposób. :gwizdanie:

??

Opublikowano
  • Autor

nawet jak będzie podatek ekologiczny to ma wynosić ok 3000 zł co jest i tak dużo tańsze niż płacenie 18,6% akcyzy od np 3.0 TDI

Opublikowano

nawet jak będzie podatek ekologiczny to ma wynosić ok 3000 zł co jest i tak dużo tańsze niż płacenie 18,6% akcyzy od np 3.0 TDI

I jednocześnie zabije ściąganie złomów.

Opublikowano

oby tylko na drodze nic nie stanęło tym urzędasom :gwizdanie: ciekawe kiedy będzie jakieś oficjalne info w tej sprawie :gwizdanie:

Opublikowano

Już donek coś wymyśli, żeby płacić.

Opublikowano

Podatek jak podatek bedzie sie płacić co roku a akcyze płaciło się tylko raz. NIe wiem co gorsze.

Wszystko zalezy od stawek jakie wymyślą urzędasy no i jakimi kryteriami będą się kierowali.

Czuję że wszyscy będziemy wspawywać na nowo katy i dpfy

Opublikowano

Czuję że wszyscy będziemy wspawywać na nowo katy i dpfy

niby po co? przeciez na przegladach i tak nikt tego nie sprawdza, wazne to co w papierach... :gwizdanie:

Opublikowano

No zobaczymy....

Jak będzie za to podatek płatny to nagle się okaże że policja ma do tego sprzęt i potrafi go używać.

Oby moje słowa się nie sprawdziły ale tak może być.

Opublikowano

No zobaczymy....

Jak będzie za to podatek płatny to nagle się okaże że policja ma do tego sprzęt i potrafi go używać.

Oby moje słowa się nie sprawdziły ale tak może być.

jasne bardzo mozliwe, ale apropo tego podatku to czytalem o nim juz rok temu i jak szukalem na necie to chyba juz maja takie pomysly od 2003 roku i do tej pory nic nie wyszlo wiec mam nadzieje ze i tym razem bedzie klapa...

Opublikowano

Mi tam ryba ja zapłaciłem 30 zł akcyzy za audi :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.