Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

a w jakim celu te wszystkie kombinacje??

przeczytaj na poprzedniej stronie mój pierwszy post, generalnie zegarek codziennie przestawia się na złą godzinę

no fakt nie doczytałem, a vag pokazuje jakiś bład??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy czasem auto nie bylo wczesniej w innej strefie czasowej?

wedlug logiki trzeba cos zaadoptowac w vagu,lepiej jakby fachowcy sie tym zajeli.

oczywiscie z klubu a4.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ma, bo po rannym ręcznym ustawieniu, aż do nocy jest wszystko w porządku, a następnego dnia znów zła godzina

a czy czasem auto nie bylo wczesniej w innej strefie czasowej?

wedlug logiki trzeba cos zaadoptowac w vagu,lepiej jakby fachowcy sie tym zajeli.

oczywiscie z klubu a4.pl

wcześniej jeździło po Norymberdze, ale o ile mi wiadomo to ta sama strefa czasowa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG bledow pokazywac nie bedzie - tzn u mnie nie pokazuje.

Wyciagnalem modul zegara radiowego jakis czas temu,mimo to po podpieciu Vaga bledow zadnych nie ma.Zeby bylo ciekawiej widnieje komunikat"receiver OK" :kox: modulu nie ma ale Vag pokazuje OK :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG bledow pokazywac nie bedzie - tzn u mnie nie pokazuje.

Wyciagnalem modul zegara radiowego jakis czas temu,mimo to po podpieciu Vaga bledow zadnych nie ma.Zeby bylo ciekawiej widnieje komunikat"receiver OK" :kox: modulu nie ma ale Vag pokazuje OK :wallbash:

czyli na to wygląda, że w wiekszości przypadków odłączenia modułu, bądź jego wady i tak dla auta będzie ok.

a czy można go po odpięciu jakoś samemu sprawdzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, wczoraj wieczorem wyciągnąłem właściwy bezpiecznik na chwilę i pojawiła mi się ciekawa data jeszcze z XX w. :decayed:

dzisiaj rano godzina i data były już ustawione, tzn. dzień, miesiąc, rok oraz minuty były prawidłowe, natomiast godzina o 5 h do przodu :wallbash:

ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, wczoraj wieczorem wyciągnąłem właściwy bezpiecznik na chwilę i pojawiła mi się ciekawa data jeszcze z XX w. :decayed:

dzisiaj rano godzina i data były już ustawione, tzn. dzień, miesiąc, rok oraz minuty były prawidłowe, natomiast godzina o 5 h do przodu :wallbash:

ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

kodowanie licznika jakie masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie, czy to dziala tylko w liczniku z FIS?

oczywiście zegarek elektroniczny

1/2 fis i pełny fis tyle ja wiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: przy okazji wczorajszego demontażu licznika mojej uwadze przyciągnął widok pustego 4 pinowego gniazda czy może to gniazdo jest od anteny synchronizacji zegara i wystarczy że ją tam podłącze i będzie :good:

Dobrze zrozumiałem :mysli:

licznik_vdo_1_800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: przy okazji wczorajszego demontażu licznika mojej uwadze przyciągnął widok pustego 4 pinowego gniazda czy może to gniazdo jest od anteny synchronizacji zegara i wystarczy że ją tam podłącze i będzie :good:

Dobrze zrozumiałem :mysli:

licznik_vdo_1_800x600.jpg

ja mam synchronizacje a nie mam nic poza 2 wtyczkami wpięte :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo wcześniej było opisane że antenę w B5 się podłącza bezpośrednio w licznik :mysli:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:24_________________________________________________

Witam :hi: przy okazji wczorajszego demontażu licznika mojej uwadze przyciągnął widok pustego 4 pinowego gniazda czy może to gniazdo jest od anteny synchronizacji zegara i wystarczy że ją tam podłącze i będzie :good:

Dobrze zrozumiałem :mysli:

licznik_vdo_1_800x600.jpg

ja mam synchronizacje a nie mam nic poza 2 wtyczkami wpięte :good:

ale to gniazdo 4 pinowe masz wolne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...