Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja włącznika świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nic nie prześwituje. Jedno ze zdjęć w pierwszym poście jest robione wieczorem i jak widać, jest OK :>

Opublikowano

Wyszło super, pomysł rewela. Zrób parędziesiąt wzorników wystaw na alledrogo i zobaczysz jaki ruch będzie. Handlarze wykupią Ci tego tysiące :evil:

Opublikowano

Ja też malowałem kilka miesięcy temu i również bez podkładu, tylko bardziej tempą techniką :tongue4: bo zakliłem symbole taśmą i poprostu leciutką chmurką pomalowałem cały przełącznik w miejscach przetartych. Wynik był zadowalający. Ale niestety tylko na pare miesięcy, bo sie przetarło znowu.

EDIT: dodam że leciutką chmurką ale kilka razy. Znaczy kilka warstw. Może warto zastosować ten podkład, ale czy w moim przypaku bez czyszczenia całości to coś da? nie wiem.

Opublikowano

Ja też malowałem kilka miesięcy temu i również bez podkładu, tylko bardziej tempą techniką :tongue4: bo zakliłem symbole taśmą i poprostu leciutką chmurką pomalowałem cały przełącznik w miejscach przetartych. Wynik był zadowalający. Ale niestety tylko na pare miesięcy, bo sie przetarło znowu.

To pewnie z powodu, o którym ktoś mówił nieco wyżej - brak podkładu.
Opublikowano

Masz takie szablony jeszcze? Sprzedaj mi :P

Opublikowano

no mam, jeszcze dwa chyba, ale powiem tylko ze jak nie masz cierpliwości to nic z tej regeneracji nie wyjdzie :wallbash::rolleyes: ściągnąłem plik z szablonem i skoczyłem wczoraj do biura reklamowego, gdzie robią różne gadzety i w ciągu paru minut to zrobili. 5pln mnie to kosztowało;] :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

no mam, jeszcze dwa chyba, ale powiem tylko ze jak nie masz cierpliwości to nic z tej regeneracji nie wyjdzie :wallbash::rolleyes: ściągnąłem plik z szablonem i skoczyłem wczoraj do biura reklamowego, gdzie robią różne gadzety i w ciągu paru minut to zrobili. 5pln mnie to kosztowało;] :notworthy:

Co tu dużo mówić, cierpliwość to klucz do sukcesu :good:

Opublikowano

Dało by radę, niestety nie wiem za bardzo gdzie taką 'naklejkę' zrobić tu u mnie w Irl

Opublikowano

Ja napotkałem problem tam gdzie najmniej się go spodziewałem;) - w Krakowie byłem w trzech miejscach i nie mogą mi wyciąć tak małych elementów ploterem , szarpie folie i wychodzi kupa... znajomy poradził mi wyciąć to laserem jak się uda to zdam relację

wycinam 12 sztuk ;)

Opublikowano

mi wycinali ploterem ale tez kombinowali z jakas gruboscia wciecia czy cos... nie wiem ale było ok wyciete :rolleyes: gorzej już z moją regeneracja:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

proszę o sprawdzenie linku z szablonem, u mnie nie bangla :hi:

Opublikowano

proszę o sprawdzenie linku z szablonem, u mnie nie bangla :hi:

ale nie chce sie ściągnąć czy ściągnąłeś ale nie możesz otworzyć??

Opublikowano

no stary robota na 6.

zrób pare sztuk i zacznij sprzedawać ja sie na to pisze. wezme ze 3 szt :)

Opublikowano
  • Autor

no stary robota na 6.

zrób pare sztuk i zacznij sprzedawać ja sie na to pisze. wezme ze 3 szt :)

Jeden, może dwa mógłbym zrobić. Ale na hurtowe dłubanie to ja się nie pisze :) Zwariować by szło :kox:

Opublikowano

Najpierw trzeba zabaczyć ile to wytrzyma. Czy tak jak u mnie pare miesięcy i to samo...

No i przeciez kolega musi mieć stare włączniki zeby zribić pare sztuk.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

koledzy potrzebuje namiaru na jakieś biuro reklamowe które wytnie mi elementy z tego szablonu bo w miejscowości w ktorej mieszkam, niestety w żadnym punkcie nie potrafili mi tego zrobić

Opublikowano

Może ktoś się tym zajmie i będzie sprzedawał? Wziąłbym na pewno z 10 sztuk

Opublikowano

Może ktoś się tym zajmie i będzie sprzedawał? Wziąłbym na pewno z 10 sztuk

Ja też bym kupił kilka sztuk. Pewnie więcej osób takich by było.

Poratujcie kolegów.

Opublikowano

Może ktoś się tym zajmie i będzie sprzedawał? Wziąłbym na pewno z 10 sztuk

Ja też bym kupił kilka sztuk. Pewnie więcej osób takich by było.

Poratujcie kolegów.

Bylem pytac w biurze reklamy, 30zl za 6szt. razem z folia transferowa jakby ktos chcial to moge zamowic i wyslac.

pozdro

Opublikowano

ja sie pisze na 2 szt. dobieramy reszte i mozesz robić

dopisywać sie ludziska wezmiemy hurtem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.