Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

no stary pierwszy post Ci sie udał-dobra robota i przydatna rzecz dla większości posiadaczy B6 :good:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 18:36_________________________________________________ps. jedna dla mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie kombinowac z kompletowaniem osob, po prostu nie mam na to czasu. Jak ktos chce moze zamowic komplet a pozniej odsprzedac czesc koledze. mlody_drog nie ma problemu tylko musze sie zorientowac ile moze kosztowac list do Irlandii (najlepiej polecony z nr nadania poniewaz chce uniknac nieporozumien ze np. nie wyslalem).

Jak ktos chetny to prosze info na pw. Moze umowmy sie ze do poniedzialku czekam na zamowiania i jade hurtem druknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem pytac w biurze reklamy, 30zl za 6szt. razem z folia transferowa jakby ktos chcial to moge zamowic i wyslac.

pozdro

Strasznie drogie masz to biuro reklamy:)

Jezeli masz taniej zaoferuj swoja pomoc i do dziela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedanie gotowe szablony razem z folią transferową po 6 zł za sztukę plus koszt listu:)

jeżeli ktoś potrzebuje to piszcie

Niestety twoje szablony są może dobrze wycięte ale ikonki nie są kształtne. Ciężko mi coś powiedziec na temat tych w pierwszym poście ale wydaje mi się że są lepsze tzn mają lepsze kształty.

Z tego co widzę, otrzymane od rafbabicki szablony są wykonane z cienkiej foli, dlatego ploter jej nie wyrywa przy wycinaniu. Folia firmy Oracal, ale symbolu nie znam, możesz podac ?

Spróbuje narysowac je w AutoCad'zie, bedą cienkie linie.

Nie wiem czy te krzywizny to wina rysunku czy plotera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem właśnie po regeneracji i powiem że wyszło bardzo ładnie. 5 warstw farby to przesada jest potem problem z oderwaniem naklejek bo mozna uszkodzić napryskaną farbe i brzydko to wygląda.

efekt naprawde powalający - polecam wszystkim rezaczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż sie wypowie osoba która to robiła najwcześniej.

Jak z trwałością po kilku miesiącach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż sie wypowie osoba która to robiła najwcześniej.

Jak z trwałością po kilku miesiącach ?

Sama farba nie wystarczy poniewaz wokol ikonek bedzie odpryskiwac farba trzeba to jeszcze zabezpieczyc nap. lakierem matowym. Po takim zabiegu malowanie starczy na lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...