Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też malowałem kilka miesięcy temu i również bez podkładu, tylko bardziej tempą techniką :tongue4: bo zakliłem symbole taśmą i poprostu leciutką chmurką pomalowałem cały przełącznik w miejscach przetartych. Wynik był zadowalający. Ale niestety tylko na pare miesięcy, bo sie przetarło znowu.

EDIT: dodam że leciutką chmurką ale kilka razy. Znaczy kilka warstw. Może warto zastosować ten podkład, ale czy w moim przypaku bez czyszczenia całości to coś da? nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też malowałem kilka miesięcy temu i również bez podkładu, tylko bardziej tempą techniką :tongue4: bo zakliłem symbole taśmą i poprostu leciutką chmurką pomalowałem cały przełącznik w miejscach przetartych. Wynik był zadowalający. Ale niestety tylko na pare miesięcy, bo sie przetarło znowu.

To pewnie z powodu, o którym ktoś mówił nieco wyżej - brak podkładu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam, jeszcze dwa chyba, ale powiem tylko ze jak nie masz cierpliwości to nic z tej regeneracji nie wyjdzie :wallbash::rolleyes: ściągnąłem plik z szablonem i skoczyłem wczoraj do biura reklamowego, gdzie robią różne gadzety i w ciągu paru minut to zrobili. 5pln mnie to kosztowało;] :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam, jeszcze dwa chyba, ale powiem tylko ze jak nie masz cierpliwości to nic z tej regeneracji nie wyjdzie :wallbash::rolleyes: ściągnąłem plik z szablonem i skoczyłem wczoraj do biura reklamowego, gdzie robią różne gadzety i w ciągu paru minut to zrobili. 5pln mnie to kosztowało;] :notworthy:

Co tu dużo mówić, cierpliwość to klucz do sukcesu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napotkałem problem tam gdzie najmniej się go spodziewałem;) - w Krakowie byłem w trzech miejscach i nie mogą mi wyciąć tak małych elementów ploterem , szarpie folie i wychodzi kupa... znajomy poradził mi wyciąć to laserem jak się uda to zdam relację

wycinam 12 sztuk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba zabaczyć ile to wytrzyma. Czy tak jak u mnie pare miesięcy i to samo...

No i przeciez kolega musi mieć stare włączniki zeby zribić pare sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się tym zajmie i będzie sprzedawał? Wziąłbym na pewno z 10 sztuk

Ja też bym kupił kilka sztuk. Pewnie więcej osób takich by było.

Poratujcie kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się tym zajmie i będzie sprzedawał? Wziąłbym na pewno z 10 sztuk

Ja też bym kupił kilka sztuk. Pewnie więcej osób takich by było.

Poratujcie kolegów.

Bylem pytac w biurze reklamy, 30zl za 6szt. razem z folia transferowa jakby ktos chcial to moge zamowic i wyslac.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...