Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Regenerowałem u siebie i wyszło super ;] Jutro spróbuję z brata klimatronikiem ma wytarte plusy i minusy ;] Jeśli się uda nie trzeba będzie kupować drogich paneli ;]

Ja mogę załatwić takie szablony piszcie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję, nie myślałem, że w ogóle cokolwiek da się zrobić ze starym wytartym. :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,do kogo uderzys o taki szablon?

Kolego nie szablon tylko szablony - obawiam się że nie wyjdzie ci za pierwszym razem - obym się mylił, ja podchodziłem do tematu dwa razy + jeden szablon zniszczyłem z nerwów - efekt jako taki "po japońsku" - nie ukrywam będę jeszcze podejmował próby. Powodzenia :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś mi prześle dobry skan przełącznika auto (tylko ładnego) to możliwe że uda się zrobić szablon na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, postaram się! A załatwiasz też gotowe szablony?? Bo bym wziął parę na zwykłe włączniki i parę na auto no i na inne guziki jeszcze jak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skana to za bardzo nie mam skąd załatwić, trzeba by było poprosić kogoś z posiadaczy takiego włącznika. Oprócz tego potrzebowałbym jeszcze szablony na przełączniki szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a4 sie przełączniki wycierają, ludzie kupują przełączniki to na allegro cena wyszybowała do 200zł.

Zobaczcie do takiej A6 - przełącznik za 60zł :wallbash:

http://allegro.pl/audi-a6-c6-wlacznik-swiatel-z-auto-i1454265416.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was to wygląda po paru miesiącach użytkowania?

Ja po swojemu sobie poprawiłem ten przełącznik, pomalowałem go delikatnie ale to samo po kilku miesiącach wyszło.

Przyznam sie że nie zdzierałem starej farby i nie użyłem podkładu ani bezbarwnego.

Zrobiłem poprostu na szybko na sztukę i wystarczyło tylko na kilka miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was to wygląda po paru miesiącach użytkowania?

Ja po swojemu sobie poprawiłem ten przełącznik, pomalowałem go delikatnie ale to samo po kilku miesiącach wyszło.

Przyznam sie że nie zdzierałem starej farby i nie użyłem podkładu ani bezbarwnego.

Zrobiłem poprostu na szybko na sztukę i wystarczyło tylko na kilka miechów.

No i masz odpowiedź na swoje pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytrzymało Wam dłużej niż pół roku ? Bo jak nie to szkoda zachodu.

Edit:

Ale widze ze wątek nie jest starszy niż pół roku więc pewnie nikt tego nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Ja wykonałem taką regenerację zupełnie na pocztątku, dałem podkład, czarny mat, i bezbarwny mat. Efekt jak dla mnie super, faktycznie trzeba dużo uwagi poświęcić na rozmieszczenie. Ponieważ dopiero po założeniu widać błędy. Na razie wszystko jest ok, nie widać nawet najmniejszych śladów zniszczeń/odprysków ale może to za wcześnie.

Prośbę mam taką, że jak ktoś wykona kolejne szablony np w corelu jak kolega dabliues, pozostałych elementów jak szyby, przciski do klimy, to niech zamieści jakiś link żeby mnożna było pobrać, myslę, że wszystkim się przyda

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...