Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja włącznika świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no stary pierwszy post Ci sie udał-dobra robota i przydatna rzecz dla większości posiadaczy B6 :good:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 18:36_________________________________________________ps. jedna dla mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tez wezmę z 2 sztuki :decayed:

Opublikowano

I dla mnie 3.

Opublikowano

Wszyscy robią zamówienia a tu nie ma chętnego na robotę hahaha

Opublikowano

Bylem pytac w biurze reklamy, 30zl za 6szt. razem z folia transferowa jakby ktos chcial to moge zamowic i wyslac.

pozdro

chyba coś zle doczytałeś :polew:

storm37 mamy już jeden komplecik grzej drukować i dawaj namiar to ci kase powysyłamy

Opublikowano

Ja biorę 12 sztuk z wysyłką do Irlandii proszę :D W kopertę się wrzuci to może z 3zł kosztować max

Opublikowano

Nie chce mi sie kombinowac z kompletowaniem osob, po prostu nie mam na to czasu. Jak ktos chce moze zamowic komplet a pozniej odsprzedac czesc koledze. mlody_drog nie ma problemu tylko musze sie zorientowac ile moze kosztowac list do Irlandii (najlepiej polecony z nr nadania poniewaz chce uniknac nieporozumien ze np. nie wyslalem).

Jak ktos chetny to prosze info na pw. Moze umowmy sie ze do poniedzialku czekam na zamowiania i jade hurtem druknac.

Opublikowano
  • Autor

Bylem pytac w biurze reklamy, 30zl za 6szt. razem z folia transferowa jakby ktos chcial to moge zamowic i wyslac.

pozdro

Strasznie drogie masz to biuro reklamy:)

Opublikowano

Bylem pytac w biurze reklamy, 30zl za 6szt. razem z folia transferowa jakby ktos chcial to moge zamowic i wyslac.

pozdro

Strasznie drogie masz to biuro reklamy:)

Jezeli masz taniej zaoferuj swoja pomoc i do dziela :good:

Opublikowano

witam

mam na sprzedanie gotowe szablony razem z folią transferową po 6 zł za sztukę plus koszt listu:)

jeżeli ktoś potrzebuje to piszcie

pozdrawiam

Opublikowano

Co jeden to droższy...

Opublikowano

ja placilem 10 pln za jakies 6 sztuk tego, ale bez foli transferowej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam na sprzedanie gotowe szablony razem z folią transferową po 6 zł za sztukę plus koszt listu:)

jeżeli ktoś potrzebuje to piszcie

Niestety twoje szablony są może dobrze wycięte ale ikonki nie są kształtne. Ciężko mi coś powiedziec na temat tych w pierwszym poście ale wydaje mi się że są lepsze tzn mają lepsze kształty.

Z tego co widzę, otrzymane od rafbabicki szablony są wykonane z cienkiej foli, dlatego ploter jej nie wyrywa przy wycinaniu. Folia firmy Oracal, ale symbolu nie znam, możesz podac ?

Spróbuje narysowac je w AutoCad'zie, bedą cienkie linie.

Nie wiem czy te krzywizny to wina rysunku czy plotera ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jakie postępy w regeneracjach ?

Opublikowano

Nikt nie ma szablonów na sprzedaż :( A tak się nastawiłem na regenerację...

Opublikowano

jestem właśnie po regeneracji i powiem że wyszło bardzo ładnie. 5 warstw farby to przesada jest potem problem z oderwaniem naklejek bo mozna uszkodzić napryskaną farbe i brzydko to wygląda.

efekt naprawde powalający - polecam wszystkim rezaczom

Opublikowano

A masz mozliwosc zalatwienia szablonow? Wrzuc fotke jak wyszlo

Opublikowano

Ja czekam aż sie wypowie osoba która to robiła najwcześniej.

Jak z trwałością po kilku miesiącach ?

Opublikowano

Ja czekam aż sie wypowie osoba która to robiła najwcześniej.

Jak z trwałością po kilku miesiącach ?

Sama farba nie wystarczy poniewaz wokol ikonek bedzie odpryskiwac farba trzeba to jeszcze zabezpieczyc nap. lakierem matowym. Po takim zabiegu malowanie starczy na lata...

Opublikowano

Czy może mi ktoś załatwić takie szablony?...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.