Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja włącznika świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Delikatnie się przypominam, że gdyby komuś udało się zrobić szablony przycisków do szyb i przycisków klimy, to chętnie bym skorzystał :gwizdanie:.
Opublikowano

Czym ścieracie ori farbę?

Opublikowano

Ja zmyłem gorącą wodą :shocked:, też byłem w szoku. Odtłuścłem jaklimś śrdokiem do tego przeznaczonym.

Opublikowano

Czym ścieracie ori farbę?

Ja też gorącą wodą i taką gąbka do naczyń z szorstką jedną stroną. Nie jest tak super łatwo ale tragedii też nie ma.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

siema, czy kolega zulo dalej operuje tymi szablonami, bo bylbym zainteresowany i nabylbym tak z 5 :D

Opublikowano

Tak pisz na pw :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:hi: Delikatnie się przypominam, że gdyby komuś udało się zrobić szablony przycisków do szyb i przycisków klimy, to chętnie bym skorzystał :gwizdanie:.

Przyciski szyb kolega Zuloo ma w asortymencie ;)

Opublikowano

z chęcią kupię 3 sztuki , ważne

Panowie sprzedaje ktoś je jeszcze ?

Opublikowano

czy posiada ktoś szablony na sprzedaż???

Opublikowano

zuloo ma, właśnie kupiłem 3 sztuki, dzięki zuloo :hi:

mam pytanie być może banalne ale wolę się upewnić jak nakleje z folii transportowej na włacznik symbole i zaczne "psikać" sprayem to czym je sciągąć po wyschnęciu? i jak rozumiecie ilość położonych warstw??

Opublikowano

Ja ściągałem igłą, najłatwiej, żeby nic nie popsuć w około symboli

Opublikowano

pisałem do kolegi zuloo ale nie odpowiada :(

Opublikowano

Jest ktoś kto się tym zajmuje u nas? Bo to nie na moje nerwy... Mam 4 włączniki do zregenerowania w tym 1 auto

Opublikowano

Młody_Drog dzięki za odpowiedź, a jak rozumiałeś warstwy przy malowaniu ??

I jakiego lakieru i podkładu używałeś ??

Opublikowano

ja użyłem bezbarwnego podkładu do plastiku i potem czarnego matu, zrobiłem jeden, za drugim już poległem... Wysyłam parę włączników do zuloo na regeneracje, to nie na moje nerwy :P Nie napsikaj za dużo bo potem przy zrywaniu szablonów zerwiesz też kawałki farby

Opublikowano

Ja Wam polecam zdarcie całkowicie powłoki starej, odtłuszczenie plastiku naklejenie ikonek wtedy dajemy podkład do plastików, ja użyłem decocolor :good: on nie jest bezbarwny tylko robi fajną powłokę. Następnie czarny matowy spray ja też użyłem decocolor, ilość warstw uwarunkowana jest tym czy przy ikonkach światło przebija, do tego najlepiej użyć czerwonej mocnej diody i poświecić od spodu, jeżeli przebija jeszcze jedna warstwa, jeżeli nie to wystarczy :cool1: później ikonki zdzieramy tak jak kolega napisał igłą albo zszywką.

:hi:

Opublikowano

Panowie, wielkie dzięki za pomoc

Wczoraj zregenerowałem swój włącznik, nie wyszło idealnie bo nie mam cierpliwości ale zdecydowanie lepiej to wygląda niż przed regeneracją.

Wielkie dzięki dla autora posta !!

Opublikowano

ja użyłem bezbarwnego podkładu do plastiku i potem czarnego matu, zrobiłem jeden, za drugim już poległem... Wysyłam parę włączników do zuloo na regeneracje, to nie na moje nerwy :P Nie napsikaj za dużo bo potem przy zrywaniu szablonów zerwiesz też kawałki farby

Jaki koszt?Auto tez regeneruje?

Opublikowano

40zł za sztukę, mówi, że auto spróbuje, wyśle mu tak czy inaczej, zobaczymy co wyjdzie :D

Opublikowano

To wysylaj auto. Zobaczymy co wyjdzie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.