Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, poczekaj, jutro na 100% będziesz miał potwierdzone info bo kolega iconslave dzisiaj właśnie dostał pocztą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam jedno pytanie, na powyższych zdjęciach widać że włącznik nie zgrywa się za bardzo z panelem od regulacji wysokości świateł (tym małym po lewej od włącznika) - włącznik świateł jest tak jakby głębiej, czy tak jest naprawdę czy tylko ten na fotce jest źle zamontowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebay.uk jest wiele w dobrej cenie... dla paska b6 są nawet auto...headlight switch passat | eBay

ViewPicture.aspx?Key=a619ae5b-8d83-4786-904f-563c7e322696_37e74588-6cdf-4726-aa5e-4994a0167ed0&W=500

gdyby udało się rozkminić schemat tego wyłącznika, może przekładka pinów załatwiła by sprawę :kox:

nie widac jaka jest wtyczka bo sam włącznik jest krótszy...

znalazłem....dooopa, inna wtyczka trza by robic chyba jakąs przejściówkę...:facepalm:

ViewPicture.aspx?Key=dfdf61ec-05db-422c-bff9-3f022032555b_37e74588-6cdf-4726-aa5e-4994a0167ed0&DisplayHeight=450&MaxWidth=450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje, ale na 100% trzeba kombinowac z pinami bo jak go przełożycie to bedzie choinka zamiast swiateł.
:facepalm: na 1000000% mam u siebie wszystko p&p oczywiście od b5 także nie siej fermentu,malujecie stare grzyby a nowy hanse priens 30zł od paska b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 39 zł to wolę zainwestować albo w nowy włącznik lub odnowić stary malujac go niż to coś :D

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Za 39 zł to wolę zainwestować w nowy włącznik lub odnowić stary malujac go niż to coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to na allegro to naklejka, którą się nakleja na oczyszczoną tarczę włącznika - czyli wersja dla leniwych. A regeneracja w tym wątku polega na naklejeniu ikonek i pomalowaniu włącznika (później ich odklejenie). Opcja z allegro i tak może nie dawać pełnej satysfakcji gdyż dotyczy tylko tarczy włącznika, a sam przełącznik jeśli jest poprzecierany -taki zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebay.uk jest wiele w dobrej cenie... dla paska b6 są nawet auto...headlight switch passat | eBay

http://image.pushauction.com/ViewPicture.aspx?Key=a619ae5b-8d83-4786-904f-563c7e322696_37e74588-6cdf-4726-aa5e-4994a0167ed0&W=500

gdyby udało się rozkminić schemat tego wyłącznika, może przekładka pinów załatwiła by sprawę :kox:

nie widac jaka jest wtyczka bo sam włącznik jest krótszy...

znalazłem....dooopa, inna wtyczka trza by robic chyba jakąs przejściówkę...:facepalm:

http://image.pushauction.com/ViewPicture.aspx?Key=dfdf61ec-05db-422c-bff9-3f022032555b_37e74588-6cdf-4726-aa5e-4994a0167ed0&DisplayHeight=450&MaxWidth=450

Ja to rozkminaiłem z 2 lata temu ...........i sie nie da :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole regenerować niż kupować od passata wydaje mi sie ze to jest pujscie na ostra łatwizne i troche kiczowato wyglada a niedługo sie okaże ze zegary bedziemy wstawiac od paska bo taniej :/ a po regeneracji wychodzi jak z fabryki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole regenerować niż kupować od passata wydaje mi sie ze to jest pujscie na ostra łatwizne i troche kiczowato wyglada a niedługo sie okaże ze zegary bedziemy wstawiac od paska bo taniej :/ a po regeneracji wychodzi jak z fabryki :)

eheheh a to dobre, powodzenia w malowaniu :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole regenerować niż kupować od passata wydaje mi sie ze to jest pujscie na ostra łatwizne i troche kiczowato wyglada a niedługo sie okaże ze zegary bedziemy wstawiac od paska bo taniej :/ a po regeneracji wychodzi jak z fabryki :)

Ty a regeneracja to tez jest pojscie na latwizne, w oryginale jest przeciez gumowa powloka a nie czarny mat ze szpreja. Jak jestes przeciwny tanim rozwiazaniom to czemu w ogole regenerujesz? Lec do Aso i kupuj nowke a nie jakies pol srodki :facepalm:

Tap Tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...