Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja włącznika świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a da rade kupc sama ramke ile to w aso kosztuje

z tego co mi wiadomo to w ASO można kupić tylko cały włącznik i to za chorą cenę

Opublikowano

Koledzy nie wiecie czy ktoś robi usługę regeneracji przełącznika za opłatą?? A ten z ebay z polo można założyć też do a4 z funkcją AUTO??

Opublikowano
Tak, jest wszystko.

Mam jeszcze dwa pytania odnośnie tego włącznika, a mianowicie:

1. U mojej narzeczonej w skodzie fabii II jest identyczny włącznik, ale tam sygnalizacja o włączonych światłach przeciwmgielnych jest na zegarach i tu pytanie czy na twoim włączniku po włączeniu halogenów ikonka zmienia kolor na inny czy po prostu halogeny/światło przeciwmgielne działają, tylko nigdzie tego nie widać (poza oczywiście wyciągniętym przełącznikiem i świecącymi światłami)??

2. Drugie pytanie to czy podłączałeś może VAG'a?? Czy włącznik ten "generuje jakieś błędy??

Opublikowano

Sprawdzę i odpiszę jutro.

Opublikowano
Koledzy nie wiecie czy ktoś robi usługę regeneracji przełącznika za opłatą?? A ten z ebay z polo można założyć też do a4 z funkcją AUTO??

Auto jeszcze nie przetestowane. A co do regeneracji to kiedys robil to kolega zuloo

Opublikowano
Tak, jest wszystko.

Mam jeszcze dwa pytania odnośnie tego włącznika, a mianowicie:

1. U mojej narzeczonej w skodzie fabii II jest identyczny włącznik, ale tam sygnalizacja o włączonych światłach przeciwmgielnych jest na zegarach i tu pytanie czy na twoim włączniku po włączeniu halogenów ikonka zmienia kolor na inny czy po prostu halogeny/światło przeciwmgielne działają, tylko nigdzie tego nie widać (poza oczywiście wyciągniętym przełącznikiem i świecącymi światłami)??

2. Drugie pytanie to czy podłączałeś może VAG'a?? Czy włącznik ten "generuje jakieś błędy??

Ad. 1 Po włączeniu przednich halogenów ikonka zmienia kolor na żółty/zielony ciężko określić, po włączeniu tych z tyłu druga ikona pozostaje oświetlona na czerwono tzn. nic się nie zmienia.

Ad. 2 Vag jeszcze nie sprawdziłem, ale nie sądzę żeby tam coś było.

Opublikowano

włącznik z aukcji nie ma opcji świateł przeciwmgielnych z przodu, więc raczej nie podejdzie P&P

Opublikowano

Na stronie 9 masz fotki. Jest przestawiony o te pare stopni jak każdy od paska/polo itp.

Opublikowano

ja mam zalozony tylko ikonki sa przechylone tak to git ale mozesz koleczko przelozyc ze starego

Opublikowano

ikonki są przechylone bo są inaczej malowane, gdyby je trochę obrócić było by znośnie

Opublikowano

jazostawilem tak jak jest i mi nie przeszkadza

Opublikowano

na pewno lepiej to wygląda niż powycierany...

Opublikowano

Jeśli kupie wyłącznik o innych numerach to czy będzie on działał ?

Opublikowano

Ten nie podejdzie bo ma wtyczkę 10 pinową ale na aukcji sprzedawca pisze, że również posiada 17 pinową i takiej szukaj.

Opublikowano

Wygląda, że tak. Wejdzie ale będą przechylone ikonki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.