Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

a da rade kupc sama ramke ile to w aso kosztuje

z tego co mi wiadomo to w ASO można kupić tylko cały włącznik i to za chorą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest wszystko.

Mam jeszcze dwa pytania odnośnie tego włącznika, a mianowicie:

1. U mojej narzeczonej w skodzie fabii II jest identyczny włącznik, ale tam sygnalizacja o włączonych światłach przeciwmgielnych jest na zegarach i tu pytanie czy na twoim włączniku po włączeniu halogenów ikonka zmienia kolor na inny czy po prostu halogeny/światło przeciwmgielne działają, tylko nigdzie tego nie widać (poza oczywiście wyciągniętym przełącznikiem i świecącymi światłami)??

2. Drugie pytanie to czy podłączałeś może VAG'a?? Czy włącznik ten "generuje jakieś błędy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiecie czy ktoś robi usługę regeneracji przełącznika za opłatą?? A ten z ebay z polo można założyć też do a4 z funkcją AUTO??

Auto jeszcze nie przetestowane. A co do regeneracji to kiedys robil to kolega zuloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest wszystko.

Mam jeszcze dwa pytania odnośnie tego włącznika, a mianowicie:

1. U mojej narzeczonej w skodzie fabii II jest identyczny włącznik, ale tam sygnalizacja o włączonych światłach przeciwmgielnych jest na zegarach i tu pytanie czy na twoim włączniku po włączeniu halogenów ikonka zmienia kolor na inny czy po prostu halogeny/światło przeciwmgielne działają, tylko nigdzie tego nie widać (poza oczywiście wyciągniętym przełącznikiem i świecącymi światłami)??

2. Drugie pytanie to czy podłączałeś może VAG'a?? Czy włącznik ten "generuje jakieś błędy??

Ad. 1 Po włączeniu przednich halogenów ikonka zmienia kolor na żółty/zielony ciężko określić, po włączeniu tych z tyłu druga ikona pozostaje oświetlona na czerwono tzn. nic się nie zmienia.

Ad. 2 Vag jeszcze nie sprawdziłem, ale nie sądzę żeby tam coś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik z aukcji nie ma opcji świateł przeciwmgielnych z przodu, więc raczej nie podejdzie P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten podchodzi P&P czy jest przestawiony o jakis tam kąt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 9 masz fotki. Jest przestawiony o te pare stopni jak każdy od paska/polo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikonki są przechylone bo są inaczej malowane, gdyby je trochę obrócić było by znośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nie podejdzie bo ma wtyczkę 10 pinową ale na aukcji sprzedawca pisze, że również posiada 17 pinową i takiej szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...