Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

W oryginale masz to w macie, wydruk na folii raczej będzie z połyskiem więc efekt może być średni i ta cena 45PLN to lekkie przegięcie za taki patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie taką naklejkę, efekt średni.

Po zdarciu gumy ze starego przełącznika i naklejeniu naklejki, ikony przy zgaszonych światłach są wyrażnie bielsze.

Zresztą samo przyklejenie jest pracochłonne i trzeba mieć trochę wprawy .

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW PASSAT B5 GOLF IV (2620715691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gdyby przełożyć tylko tą częsć z ikonami, bo kostki od vw pewnie nie pasują?

Robił ktoś coś takiego??

Czy do radę rozebrać przełącznik od vw, tak żeby przełożyć sam ten plastik z ikonami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie załozylem od passata, bo mój byl fest wytarty ale w przyszłosci albo zregeneruje swoj albo jak sie trafi to kupie ładny oryginał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji regeneracji, warto zobaczyć czy świecą wszystkie diody. Można dać większą 5mm, ja dałem 3mm i efekt taki sobie jeśli chodzi o jasność świecenia lub super jasną 3mm. W oryginale siedzą chyba dyfuzyjne 3mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kiedyś do tego gościa: Włącznik Przełącznik świateł audi A4 - regeneracja (2650269897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

włącznik i panel climatronica i bardzo ładnie mi to zrobił.

Jeśli się komuś nie chce samemu babrać z tą regeneracją to jest to dobra opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś koło tygodnia bo zanim moja paczka ta dotarła a później od niego do mnie to też chwile trwało.

Robiłem t w A3 i tak to wyszło:

14062012001.jpg

robiłem też w panelu climatronica 3 przyciski: temperature, nawiew i ECON który wyszedł troche śmiesznie. Jak się człowiek przyjrzy to widać inny odcień i jakbym robił to dla siebie to wolałbym zrobić cały panel.

Tak to wyszło:

14062012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam, że jest to ten z Polo:whistling: jak go założyłeś, że pokrętło nie jest w pionie a ikony nie poprzechylane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szablony zrywacie jak całkiem wyschnie czy jak lekko podeschnie? jeśli odstawie na dobę to czy przy zrywaniu farba nie będzie odchodzić z szablonem?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szablony zrywacie jak całkiem wyschnie czy jak lekko podeschnie? jeśli odstawie na dobę to czy przy zrywaniu farba nie będzie odchodzić z szablonem?

Wysłane z mojego GT-I9100

Ja zrywałem jak całkiem wyschło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...