Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

tsa....jeżdżimy autami za około 30tyś zł i będziemy kupować wszystko w ASO....jak byś jeden z drugim był takim kozakiem to byś kupił sobie nową a A4 z 2010-2012 r i wtedy byś nie musiał wymieniać, malować i regenerować. Dla mnie opcja z szablonem jest jedyną słuszną, nie widzę sensu kupować za 250zł nowego "używanego" włącznika która są dostępne w necie w dobrym stanie. Dlatego ktoś mądry wymyślił szablon.

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

co do naklejki z allegro to faktycznie bez sensu naklejka ponieważ tak jak napisał Sqby chodzi o to żeby wyczyścić całą powierzchnię przełącznika nakleić tylko ikonki i pomalować całą resztę i na końću odklejając ikonki, a tutaj jest opcja ze środkiem, a głównie środek się nie przeciera, a więc bez sensu, bo w ostateczności już chciałem kupić za tą cenę, lecz po opisie Sqby'ego się powstrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Pedros2009 a po co kupowac nowy w aso jak za rok i tak sie wytrze a nie jestem handlarzem tylko robie to dla siebie wiec malowanie jest trwalsze tańsze i wyglada jak ori i oczywiscie koszt o wiele mniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Pedros2009 a po co kupowac nowy w aso jak za rok i tak sie wytrze a nie jestem handlarzem tylko robie to dla siebie wiec malowanie jest trwalsze tańsze i wyglada jak ori i oczywiscie koszt o wiele mniejszy

Może się nie wytrze.

ja u siebie odmalowałem i zamontowałem przekaźnik i takie tam i nie kręcę przełącznikiem za każdym odpaleniem.

wyłacznik cały czas na światła i tyle. światła włączają się po uruchomieniu silnika (ładowanie z alternatora)

Jeżdżę już kilka miesięcy i nie dotykam włącznika bo po co, chyba że halogeny i przeciwmgielne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Pedros2009 a po co kupowac nowy w aso jak za rok i tak sie wytrze a nie jestem handlarzem tylko robie to dla siebie wiec malowanie jest trwalsze tańsze i wyglada jak ori i oczywiscie koszt o wiele mniejszy

Nie wytrze sie za rok bo je poprawili...

Tap Tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze szablony do włącznika świateł z AUTO i szablon do przycisków do otwierania okien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak moze ktos potwierdzic ze te wlaczniki od paska beda pasowac bez zadnych przerobek ??? Czlowiek by kupil bo fajnie wygladaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od Passaciora pasuje bezproblemowo ale całość jest przechylona o pare stopni w stosunku do oryginału. Za parę min dodam fotę bo mam aktualnie taki od Passata.

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

2012_08_26_040.jpg

2012_08_26_041.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale z pewnością dużo droższy.

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW POLO '11 CHROM 6R0941531H (2548165401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale z pewnością dużo droższy.

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW POLO '11 CHROM 6R0941531H (2548165401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NA allegro drożej niż z UK.... 150 pln to jest 30 funtów... do tego używany

a z tej strony

Chrome VW Golf MK4 4 Passat Polo T5 Headlight Fog Lights Switch | eBay z wysyłką wychodzi 25,90 funta... NOWY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosiłem swojej wypowiedzi do przełączników z zagranicy ;) Ja dałem 53zł za nowy ale nieoryginalny i jest git ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za grosze? a gdzie takie sprzedają :D ??? Jak tylko temat regeneracji trochę się ruszy to pewnie zregeneruje stary, po co mi kupywać za 150zł używkę w dobrym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...