Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel możesz napisać coś więcej albo najlepiej podrzucić foto co za modyfikacje przeprowadziłeś w celu prawidłowego umiejscowienie tego włącznika

Proszę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprey i podklad mozecie polecic. Zeby sie odcienie za bardzo nie roznily? Dupli Color z castoramy da rade? Czym zdrapywac te naklejki potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja z tymi dziennymi w sam raz dla rezaczy pasków świetlnych rodem z wystaw sklepowych podczas świąt gdzieś w zderzaku albo ori lampie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie jak podałeś jakoś nie widzi sie mi ...Wiec wolałem dac leda w kratki, źle to nie wyglda. Nie jestem pewny ale chyba nie można jeździ na takim rozwiązaniu jak Ty masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie jak podałeś jakoś nie widzi sie mi ...Wiec wolałem dac leda w kratki, źle to nie wyglda. Nie jestem pewny ale chyba nie można jeździ na takim rozwiązaniu jak Ty masz

Wtedy Ci w B7 co mają DRL na długich też nie mogą jeździć :kox:

Jeszcze nikt mi długimi nie mrugnął ani niebiescy się nie przyczepili więc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak:decayed:Myślałem, że u mnie to źle wygląda, ale w porównaniu z twoim to mój jest nówka:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mam Mały problem z włącznikiem świateł, mianowicie po jego rozebraniu, do regeneracji itd. Przyszła pora na złożenie, wszystko robione oczywiście w odwrotnej kolejności, nic nie poprzestawiane ... Po złożeniu, ciągle świecą halogeny, po wyłączeniu całkowicie świateł halogeny palą się przez 10 sekund po czym gasną a zapalają się mijania... Macie może pomysł jak rozwiązać ten problem ?? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mam Mały problem z włącznikiem świateł, mianowicie po jego rozebraniu, do regeneracji itd. Przyszła pora na złożenie, wszystko robione oczywiście w odwrotnej kolejności, nic nie poprzestawiane ... Po złożeniu, ciągle świecą halogeny, po wyłączeniu całkowicie świateł halogeny palą się przez 10 sekund po czym gasną a zapalają się mijania... Macie może pomysł jak rozwiązać ten problem ?? :facepalm:

Raczej źle złożony, rozłóż i spróbuj jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Allegro coś takiego:

Audi A4 00-07 włącznik przełącznik świateł NOWY (2823695043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co o tym sądzicie? Obawiam się o trwałość, ale za taką cenę:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...